Borbi: Sümegi kényelem - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése
1. helyezett a 11 sümegi szállás közül

Sümegi kényelem

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 27.
Ősz elején jártunk párommal ebben az impozáns, hangulatos szállodában. A vár közelsége látványa megadta az alaphangulatot. Különösen az tetszett, hogy a kétszintes wellness rész emeleti nagy élménymedencéjében ücsörögve panorámás kilátás nyílt a Balaton-felvidék ikonikus erődítményére.
A szoba kissebb lakásnak is megfelelt volna. Berendezése kényelmes pihenést biztosított.
Wllness része kétszintes, tágas. Több korosztály részére is megfelelő kikapcsolódást nyújt.
Szanuna egység barátságos pihenő hellyel redelkezett, ahol nyugodtan lehetett relaxálni egy-egy "hőkezelés" után. Némi zavart okozott néha, hogy nem döntötték el a fürdőruha használatának módját, azt a vendégekre bízták. Így aztán esetenként vegyes kép alakult ki.
Étkezés területén is kitettek magukért. Finom, változatos ételeik méltán tükrözték a hely varázsát.
Parkolási lehetőség a szálloda előtt, közvetenül a bejárat közelében, az utcán.
Látnivaló szempontjából a vár közelsége az egyedüli érdemleges program, ami gyalogosan megközelíthető.

Szeretnéd követni Borbi felhasználót?    Igen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg
Tóth Tivadar u. 19.

2019. november 1.
Nagyon igényes, szép volt a szálloda, kiemelten jók voltak a programok, és a wellness, a rossz idő ellenére sem unatkoztunk. Az étkezés remek volt, de kevés volt a húsmentes és vegán ételekből a választék.

2019. október 11.
A szálloda szép, tiszta, nagyon kedvesek az ott dolgozók, öröm nézni Őket a korabeli öltözékekben. A lovagi torna és az utána következő vacsora miatt mentünk el a szállodába. Nem csalódtunk, szuper volt mindkettő. A mongol fiúk bemutatója tökéletes. 7 éve már voltunk itt, azóta sok minden...

2019. október 11.
Idén is ősszel látogattunk Sümegre a Hotel Kapitányba és ugyan olyan pozitív élmény volt, mint tavaly! A wellness rész szerintem ideális kisgyermekes családok részére, a lovagi torna szinvonalas és abszolút végigülhető a kicsiknek is. A vár gyalog csak "terepjáró" babakocsival megközelíthető, de...

Hotel Kapitány Superior Wellness, Sümeg kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 37.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-02 - 2020-12-19
 - Évindító napok a Kapitányban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, szauna-sziget használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-01 - 2020-01-05
 - Kedvezményes ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 13.205 - 15.818,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2020-08-28