Jullly: Jó, de magam sem tudom miért csak ennyi - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése
1. helyezett a 10 sümegi szállás közül

Jó, de magam sem tudom miért csak ennyi

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 13.
A hotel megközelítése könnyű, a beosztása, a különböző helyszínek is könnyen elérhetőek (egy lassan 3 és egy 5 éves gyerekkel szempont, hogy ne tévedjünk el), a szoba is kényelmes volt, pedig elveinkkel ellentétben most egy légterűt foglaltunk, mégsem volt semmi gond az alvással. Ami sajnos kicsit kedvemet szegte már a megérkezés előtt, pont a szobával kapcsolatos: először egylégterű szobát foglaltunk, majd érkezésünk előtti estén megkérdeztem, hogy lehet-e kétlégterűre módosítani, amire visszaigazoló emailt kaptam, hogy módosították. Ezután érdeklődtem udvariasan hogy mennyibe kerülne így, mire a felárat írták meg. (mivel részben utalvánnyal fizettünk, nekem az sem volt egyértelmű, hogy mennyit fizetünk alapból) Mikor telefonon felhívtam őket, hogy tisztázzuk, ne írásban beszéljünk el egymás mellett, majdhogynem én kértem elnézést, hogy szeretnék mindennel tisztában lenni, olyan hangnemben magyarázta el a hölgy a telefonban, hogy a visszaigazolásban ott van... Ezután a recepción is megérkezéskor kérték volna a kétlégterű szoba felárát, pedig véglegesítettük előtte hogy marad minden az eredeti verzióban, mire a recepciós kihívta oda a foglalásért felelős kolléganőt, aki a fülünk hallatára fanyalgott neki hogy "igen a vendég többször telefonálgatott hogy változtatni szeretne és végül már nem írta be a rendszerbe a végleges verziót..." Nem vagyunk egy variálós típusok, csupán egy érdeklődést szerettem volna, szerintem erre egy szálloda képviselőjének segítőkészen kellene reagálnia, ez a feladata.
Utána viszont mindenhol kedves, segítőkész személyzettel találkoztunk, az étteremben profi módon, elegendő létszámmal folyamatosan vitték el az asztalokról a használt tányérokat, a választék, minőség is kifogástalan volt.
A szabadidős tevékenységek is sokrétűek: pingpong, játszóház (igaz felügyelet itt nincs), este élőzene, finom kávé, jól felszerelt fitneszterem. A wellness részleg sem rossz, a gyerekrészen az egy csúszdát kicsit keveselltem, valamint az úszómedencét is, de egy kétéjszakás tartózkodásra elegendő. Kicsit emiatt maradt hiányérzetem, mert tisztában vagyok vele, hogy ez nem egy városi fürdő, hanem egy szálloda wellness részlege, de úgy érzem, a méretéhez képest (mert 2 emeleten több medence is van) nincs nagy változatosság.
Egy délelőtti séta a Sümegi várhoz kellemesen átfagyasztott minket, de szuper, hogy ennyire közel van.
Tehát úgy jöttünk el, hogy egynek jó volt, nem tudtunk semmit kifogásolni, jól éreztük magunkat, de vissza kifejezetten nem vágyunk.

Személyzet:

Szeretnéd követni Jullly felhasználót?    Igen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg
Tóth Tivadar u. 19.

2020. január 13.
Egy hétvégét töltöttünk el a szállodában, amit születésnapomra kaptam feleségemtől. Kicsit tartottam tőle, mert elég sok negatívumot olvastam a neten. Megérkezéskor aztán minden félelmem elillant, mert pontosan azt kaptuk, amit vártunk. Udvarias személyzetet, remek kiszolgálást, tiszta és szép...

2019. november 26.
Többször jártunk már Önöknél, mindig meg voltunk elégedve a szolgáltatással, mint ahogy most is. A hotel környezete is nagyon szép és a programok is színvonalasak.

2019. november 24.
Amit külön ki szeretnék emelni, az a szoba kialakítása,kényelme, felszereltsége, a személyzet kedvessége, figyelmessége, profizmusa. És ami még ennél is lenyűgözőbb volt talán, az az éttermi szolgáltatás. Bármikor mentünk, mindig mindenből volt, fantasztikus ételek közül lehetett választani.

Hotel Kapitány Superior Wellness, Sümeg kiemelt csomagajánlatai
 - Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.910 - 28.145,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-14 - 2020-08-07
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 32.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-02 - 2020-12-19
 - Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.460,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-23 - 2020-08-31