András Attila: Kellemes középkori hangulat! - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése
1. helyezett a 10 sümegi szállás közül

Kellemes középkori hangulat!

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 18.
A személyzet igen kedves, udvarias, szolgálatkész,mindig van egy kedves szavuk. A lovagi torna is kiváló. A vacsora kínálata átlagos. A wellness rész azonban nem igazán jó. A szauna részben a merülő medence a tér közepén balesetveszélyes. A létra fémből igen meredek. A szauna délelőtti hőfoka kissé alacsony. A gőzkabin szintén. A medencetérben alul van un. úszómedence, ez csak néhány ember számára alkalmas úszásra. Az emeleti részre több mint 20 lépcső vezet, ahol az élménymedence található. Ez így kisebb mozgáskorlátozottság esetén sem megfelelő.

Ennyire tetszett: Átlagos

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg
Tóth Tivadar u. 19.

2020. március 19.
A vártúra nagy élmény volt. A szálló is szép, és az étterem kínálata is kifogástalan. Viszont másutt adtak üdvözlő italt, a szaunánál teát, a fürdőszobában zuhanysapkát, testápolót és nem kellett kulcsot kérni a fitneszhez, ami csak este 6-ig használható. A wellness tágas, de nekem hiányzott a...

2020. március 14.
Az értékelések alapján többet vártam a helytől. A szoba átlagos volt. Nem értettem, hogy a minibárban miért csak üdítő italok vannak- igen hiányoltam az alkohol tartalmú bekészítést. A zuhanyzó egy kb 2 m magas emberre volt tervezve - állítani nem lehetett - foghattad a kezedbe. A fotelek...

2020. március 4.
Nekünk ez az első wellness élményünk, de maximálisan felülmúlták az elvárásainkat. A személyzet segítőkész, udvarias, az ételek nagyon-nagyon finomak, a kilátás és az egész település pazar, a lovagi torna fantasztikus és kihagyhatatlan volt. Mindössze a víz volt némileg hidegebb a reméltnél, de...

Hotel Kapitány Superior Wellness, Sümeg kiemelt csomagajánlatai
 - Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 42.120,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-14 - 2020-08-07
 - Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-23 - 2020-08-31
 - Október 23 ünnepe (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, különleges programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-23 - 2020-10-25