Gaba69: Retro konyha - Pokol Pince Étterem Szabadbattyán

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>

Retro konyha

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 13.
Ilyen rövid idő alatt még sehol nem sikerült megkapnunk az ételt, mint itt, nem is értjük hogyan lehetséges, mivel ez egy nagy befogadóképességű, és általában zsúfolásig megtelt hely. Az ételek hatalmas adagok, és ízletesek, de senki ne keressen különlegességeket, vagy modern konyhai trükköket. Őszinte, magyaros konyha, bőséges körettel, tányérnyi húsokkal, merítőnyi pörkölttel. Azért ha sürgős hívást vársz kerüld el, mert a telefonszolgáltatás és a külvilág azonnal megszűnik ebben a föld alatti világban.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat: Átlagos

Szeretnéd követni Gaba69 felhasználót?    Igen

8151 Szabadbattyán
Emmaróza dűlő 3926

2016. november 25.
2016.11.24-én voltunk ott műszakbulin. A Pince busza értünk jött és vissza is szállított. A pincérek nagyon udvariasak voltak, a kiszolgálás gyors volt. Én velővel, gombával töltött pulykamellet ettem, nagyon ízlett, nem sajnálták belőle a tölteléket! Az élő zenének mindig megvan a maga varázsa,...