8151 Szabadbattyán, Emmaróza dűlő 3926

Szállások Szabadbattyán városában
Wellness csomagok Szabadbattyán városában

Pokol Pince Étterem Szabadbattyán vélemények

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Horvátországi nyaralásból hazafelé jövet találtunk rá a helyre. A környéken sehol nem kaptunk vacsorát. Internet segítségével viszont sikerült . Nagyon kedves pincèr fogadott bennünket. Hatalmas adag ételt kaptunk, viszonylag gyorsan. Az ètel nagyon finom volt. Mindannyian jólakottan ès megelègedve folytattuk hazafelé az utat.

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 13.
Ilyen rövid idő alatt még sehol nem sikerült megkapnunk az ételt, mint itt, nem is értjük hogyan lehetséges, mivel ez egy nagy befogadóképességű, és általában zsúfolásig megtelt hely. Az ételek hatalmas adagok, és ízletesek, de senki ne keressen különlegességeket, vagy modern konyhai trükköket. Őszinte, magyaros konyha, bőséges körettel, tányérnyi húsokkal, merítőnyi pörkölttel.

2016. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. november 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
2016. 11. 24-én voltunk ott műszakbulin. A Pince busza értünk jött és vissza is szállított. A pincérek nagyon udvariasak voltak, a kiszolgálás gyors volt. Én velővel, gombával töltött pulykamellet ettem, nagyon ízlett, nem sajnálták belőle a tölteléket! Az élő zenének mindig megvan a maga varázsa, főleg olyan zenész mellett, aki figyeli a vendégeket és ha valamit elkezdtünk énekelni már játszotta is!

2014. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 8.
Körülbelül egy éve Székesfehérváron szálltunk meg az egyik horgásztúránk állomásán, s az ingyenes transzfert kihasználva -amely pontos volt oda-vissza- egy vacsora erejéig érkeztünk ide. Csak annyira éreztük jól magunkat hogy az idén ismét ellátogatunk ide magunkkal hozva két horgászkománkat. . . mert elmondtuk mindenhol amerre jártunk, hogy ez a vacsi milyen volt.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Délután 1/2 3-kor tértünk be a Pokol pincébe: a 7-es úton utazva már majdnem "mindegy" volt, hogy hol és mit eszünk, annyira éhesek voltunk. Hosszú kilométerek óta kerestünk valamit, ahol megebédelhetünk. A hely elsőre kissé "retró" benyomást keltett régi berendezésével, közepesen intenzív ételszaggal. Azonban a pincérek kedves fogadtatása és az igen gazdag étlap feledtette az első benyomást.

2015. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. április 8. - 5 látogató hasznosnak vélte
Névnapozni és egy születésnapost ünnepelni mentünk a Pokol Pincébe. Előre lefoglaltuk a helyet, mivel nem kevesen (34 fő) érkeztünk. Amint beléptünk, hangulatos zene, kedves pincérek fogadtak. A szakácsok gyorsak, hiszen röpke 30 perc alatt mindenki előtt ott volt a hatalmas adag, amelyet nagyon ízletesen készítettek el.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 11. - 5 látogató hasznosnak vélte
A hely már a belépéskor nyomasztó: egy 25 X 4 méteres cső a földszinten, amely megismétlődik a pincében. A bútorok a 60-as évekből itt maradtak, kb. azóta nem költhettek semmit az infrastruktúrára. Sajnos az előjelek igazolják a sejtést: ahol a dizájn abszurd, ott az ételek is azok.

2013. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. július 23. - 4 látogató hasznosnak vélte
Sziasztok! Én a Pokol Pince éttermet választottam, Szabadbattyánban. 2 hónapja voltunk ott családostól, mert anyósom és apósom születésnapját ünnepeltük, ami pár nap különbséggel van. Megbeszéltük a sógoromékkal, hogy ha szólunk induljanak el és majd visszük az anyósomékat. Odaértünk hozzájuk, és mondtuk nekik, hogy öltözzenek fel, mert megyünk valahova.

2012. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. július 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy nagyon hangulatos hazai ízekkel szolgáló étterem csak ajánlani tudom mindenkinek. A személyzet profizmusa alázatos pontos és az élő zenéről meg nem is álmodtunk kiváló ételek szuper kiszolgálással működő étterem! Jobb helyet nem is választhat magának az ember egy csapatépítő bulihoz,vagy üzleti ebéd,vacsora netán családi ünnepek megünnepléséhez!

Legnépszerűbb csomagok Szabadbattyánban és környékén
Kristály Imperial Hotel
Tata
Akár 1 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, késői távozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.08.19. - 2018.08.20.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
2018.08.17. - 2019.08.18.
Szárcsa Hotel
2-7 éjszaka 11.836,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcstányér bekészítéssel, limonádé és sütemény büfével, masszázzsal, wellness-részleg használattal, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.16. - 2018.09.01.
Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, családi és gyermek programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.14. - 2018.08.31.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
4 nap/3 éjszaka 10.667,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, belépőkkel
2018.06.22. - 2018.12.20.
Szent Gellért Hotel
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.08.22. - 2020.01.31.
CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.31.
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 12.710,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, fürdőköpeny bekészítéssel, Duna-Gerecse kártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.05.31. - 2018.08.31.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 26.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, szauna szeánsszal, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.26.
Napsugár Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 4.950 - 7.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.20. - 2019.08.18.

Szállodák Szabadbattyán környékén
Hotel Velence Resort & Spa Szabadbattyán
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Szabadbattyán
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
A nyár csak tűnő emlék (min. 2 éj)
Október 23-i wellness hétvége a Balatonon (min. 2 éj)
Kényelmesen 50 felett! - Senior csomag (min. 2 éj)

Pokol Pince Étterem SzabadbattyánX