8151 Szabadbattyán, Emmaróza dűlő 3926

Wellness csomagok Szabadbattyán városában

Pokol Pince Étterem Szabadbattyán vélemények

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Legtöbb étterem kínálatából sajnos lekerült a rántott sajt hasábkrumplival. Egy vegetáriánusnak alapeledel. Na itt megkaptuk! ! ! Gyorsan, frissen, ropogósan, nagy adagot, ahogy azt kell. Utána még bevágtunk két somlóit: csokiöntet, piskóta, dió, mazsola minden benne volt. Frissen csapolt sör, hideg üveges Coca-cola, kedves pincér hölgy.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Horvátországi nyaralásból hazafelé jövet találtunk rá a helyre. A környéken sehol nem kaptunk vacsorát. Internet segítségével viszont sikerült . Nagyon kedves pincèr fogadott bennünket. Hatalmas adag ételt kaptunk, viszonylag gyorsan. Az ètel nagyon finom volt. Mindannyian jólakottan ès megelègedve folytattuk hazafelé az utat.

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 13.
Ilyen rövid idő alatt még sehol nem sikerült megkapnunk az ételt, mint itt, nem is értjük hogyan lehetséges, mivel ez egy nagy befogadóképességű, és általában zsúfolásig megtelt hely. Az ételek hatalmas adagok, és ízletesek, de senki ne keressen különlegességeket, vagy modern konyhai trükköket. Őszinte, magyaros konyha, bőséges körettel, tányérnyi húsokkal, merítőnyi pörkölttel.

2016. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. november 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
2016. 11. 24-én voltunk ott műszakbulin. A Pince busza értünk jött és vissza is szállított. A pincérek nagyon udvariasak voltak, a kiszolgálás gyors volt. Én velővel, gombával töltött pulykamellet ettem, nagyon ízlett, nem sajnálták belőle a tölteléket! Az élő zenének mindig megvan a maga varázsa, főleg olyan zenész mellett, aki figyeli a vendégeket és ha valamit elkezdtünk énekelni már játszotta is!

2014. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 8.
Körülbelül egy éve Székesfehérváron szálltunk meg az egyik horgásztúránk állomásán, s az ingyenes transzfert kihasználva -amely pontos volt oda-vissza- egy vacsora erejéig érkeztünk ide. Csak annyira éreztük jól magunkat hogy az idén ismét ellátogatunk ide magunkkal hozva két horgászkománkat. . . mert elmondtuk mindenhol amerre jártunk, hogy ez a vacsi milyen volt.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Délután 1/2 3-kor tértünk be a Pokol pincébe: a 7-es úton utazva már majdnem "mindegy" volt, hogy hol és mit eszünk, annyira éhesek voltunk. Hosszú kilométerek óta kerestünk valamit, ahol megebédelhetünk. A hely elsőre kissé "retró" benyomást keltett régi berendezésével, közepesen intenzív ételszaggal. Azonban a pincérek kedves fogadtatása és az igen gazdag étlap feledtette az első benyomást.

2015. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. április 8. - 5 látogató hasznosnak vélte
Névnapozni és egy születésnapost ünnepelni mentünk a Pokol Pincébe. Előre lefoglaltuk a helyet, mivel nem kevesen (34 fő) érkeztünk. Amint beléptünk, hangulatos zene, kedves pincérek fogadtak. A szakácsok gyorsak, hiszen röpke 30 perc alatt mindenki előtt ott volt a hatalmas adag, amelyet nagyon ízletesen készítettek el.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 11. - 5 látogató hasznosnak vélte
A hely már a belépéskor nyomasztó: egy 25 X 4 méteres cső a földszinten, amely megismétlődik a pincében. A bútorok a 60-as évekből itt maradtak, kb. azóta nem költhettek semmit az infrastruktúrára. Sajnos az előjelek igazolják a sejtést: ahol a dizájn abszurd, ott az ételek is azok.

2013. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. július 23. - 6 látogató hasznosnak vélte
Sziasztok! Én a Pokol Pince éttermet választottam, Szabadbattyánban. 2 hónapja voltunk ott családostól, mert anyósom és apósom születésnapját ünnepeltük, ami pár nap különbséggel van. Megbeszéltük a sógoromékkal, hogy ha szólunk induljanak el és majd visszük az anyósomékat. Odaértünk hozzájuk, és mondtuk nekik, hogy öltözzenek fel, mert megyünk valahova.

2012. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. július 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy nagyon hangulatos hazai ízekkel szolgáló étterem csak ajánlani tudom mindenkinek. A személyzet profizmusa alázatos pontos és az élő zenéről meg nem is álmodtunk kiváló ételek szuper kiszolgálással működő étterem! Jobb helyet nem is választhat magának az ember egy csapatépítő bulihoz,vagy üzleti ebéd,vacsora netán családi ünnepek megünnepléséhez!

Legnépszerűbb csomagok Szabadbattyánban és környékén
Duna Relax Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 14.261 - 30.459,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2021.03.01. - 2022.01.02.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 14.500 - 66.270,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2018.06.14. - 2022.01.02.
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szabadtéri medence használattal, 2 órás kerékpár használattal, masszázs-utalvánnyal, szórakozási lehetőséggel, internet elérhetőséggel
2021.05.31. - 2021.09.01.
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használat, parkolás, Wi-Fi internet elérhetőség
2020.10.21. - 2021.12.31.
2 nap/1 éjszaka 12.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2021.05.21. - 2021.09.19.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.750 - 20.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.08.13.
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 12.950,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.31.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2021.12.22.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.29.
Club Tihany Hotel
Tihany
2 nap/1 éjszaka 20.000 - 30.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2021.04.02. - 2021.10.31.

Szállodák Szabadbattyán környékén
Vital Hotel Nautis Szabadbattyán
Holiday Hotel Csopak Szabadbattyán
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)

Pokol Pince Étterem SzabadbattyánX