az 1 szabadegyházi étterem közül

Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

TIR Csárda Szabadegyháza vélemények

2022. augusztus 26.egyedül járt itt
Nem Michelin - csillag várományos intézmény, ez tény. A neve sem árul zsákbamacskát, szemben egy gigantikus cukorgyár, ahol rakodás előtt - után az éhes sofőr gyomra megkordul. Ez történt velem is. Semmi különös, egy kupica Unicum (máma már nem megyek tovább), sör, és egy kiadós Bakonyi - szelet nokedlivel volt a vacsorám.
TIR Csárda Szabadegyháza - Egyéb
Gyenge 2018. december 31.egyedül járt itt
Pár éve már, hogy pár havonta elvitelre viszünk ételt, általában sültes tálat. Eddig egy éve volt gond a karácsonyi halászlével. Eszméletlen erős volt, s íztelen, de mivel ez az étel csak az ünnep alatt szerepelt náluk, megbocsájtottuk. A mostani sültes tál viszont nagyon gyenge. A fele nagyon el van sózva (pedig sósan eszem), de miért csak kb a fele nem tudom.
Szörnyű 2018. július 17.a párjával járt itt
Július 16-án reggel 10:20-kor megérkeztünk a helyre. A pincér azonnal érkezett, rögtön neki is szegeztem a kérdést, hogy nem kapunk-e étlapot. Majd közölte, hogy nincs konyha. S csak tojásrántottát lehet enni, ha enni akarunk. Viszont a ránk 10 perccel később érkező családot már étlappal várta.
TIR Csárda Szabadegyháza - Egyéb