Kiskun Emlékhely Szank

Kiskun Emlékhely Szank
Kiskun Emlékhely SzankKiskun Emlékhely Szank
Kiskun Emlékhely SzankKiskun Emlékhely Szank

Kiskun Emlékhely Szank bemutatkozása

A Kiskun Emlékhely Szank vezért egykori szálláshelyén a kunok hazánkban letelepedésének állít emléket.

Nyuszis Apartman Kiskunmajsa - Napi árak önellátással
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Kiskun Emlékhely Szank vélemények

2082
Kihagyhatatlan 2023. március 29.a párjával járt itt
Tulajdonképpen kunbabázni mentem Szankra, nem is voltam annyira tisztában az emlékhely méretével, jelentőségével. Azután valahol a településen kívül csak megtaláltuk, és ámulatba ejtett, hogy milyen nagy területen van ez a bemutató és milyen kevesen és keveset tudunk róla.
Kiskun Emlékhely Szank - Külső képKiskun Emlékhely Szank - BelsőKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - Külső képKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - BelsőKiskun Emlékhely Szank - BelsőKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - BelsőKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - BelsőKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - BelsőKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - Külső képKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - EgyébKiskun Emlékhely Szank - Külső kép