Dolce Vita Pizzeria Szarvas

Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Dolce Vita Pizzeria Szarvas vélemények

Kiváló 2023. május 29.családjával járt itt
Évekkel ezelőtt már jártunk itt, most Szarvason járva egy jó pizza reményében felkerestük. Pünkösdkor, ebédidőben voltunk ott, mégis gyorsan hozták a vékony tésztás, olaszos pizzánkat. Nem csalódtunk, most is finom volt. Ár-érték arányban is megfelelő, pl. egy Margheríta pizza még 3. 000 Ft alatt van, üdítővel, kávéval 13.
Kiváló 2022. szeptember 16.gyerekekkel járt itt
Párommal és a testvérrével és a kislanyunkkal voltunk itt,nagyon gyors és kedves kiszolgálásban volt részünk és az ételek is nagyon finomak voltak.
2019. május 23.a párjával járt itt
Jó az elhelyezkedése, a főút mentén található. Parkolni 2 oldalról is lehet, ez szintén pozitívum! Szép igényes kívülről, nagyon hangulatos az üvegfal meleg fehér világítással! A személyzet nagyon kedves, segítőkész. Az ételek. . . finomak, kiadósak. A pizza finom, én ugyan a vastagabb pizzatésztát preferálom!
Kiváló 2017. november 21.barátokkal járt itt
Többször is voltam már, nagyobb baráti társasággal is.
Nagyon szép, igényes hely, tetszik, hogy nyáron teraszos, télen téliesíthető. Jó hangulata van, szeretem, hogy szól a halk zene. Nagyon finomak az ételek, a pizza mindent visz nálam! :)
Az árak a minőséggel arányosak.
Néha kicsit megnő a várakozási idő - a nagy forgalom miatt - de mi szeretünk ide járni!
2016. szeptember 19.családjával járt itt
Két év után Szarvason járva ismét meglátogattuk a Dolce Vita pizzériát. Szombaton, ebédidőben jártunk ott, sokan voltak, kiszállításuk is éppen sok volt (ezek szerint népszerű a hely a helybelieknek), így csak jelentős várakozással kaptuk meg a megrendelt pizzáinkat, annak ellenére, hogy a szakács láthatóan nagy pörgésben volt.