....mert szeretem a halászlét

Halászcsárda Vendéglő SzarvasHalászcsárda Vendéglő Szarvas a térképen

Átlagos 2018. májusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. május 19.
Mikor az utazásunk szóba jött elterveztem, hogy halászlét minden képen enni szeretnék. Nem kellett sokáig keresni, hisz az út mellett van a Halászcsárda. Nem sokkal az ebédidő után értünk oda.
Vendég alig volt, igaz keddi nap májusban még lehet nincs tolongás.
A kert helységben foglaltunk helyet, igaz az eső kicsit esett, de hideg nagyon nem volt.
A pincér hamar ott termett, hisz dolga nem igen volt.
A halászlét kétfelé tálalva kértük, így is jó nagy adag volt. Hőfoka éppen jó. Az íze nekem jó volt, de a társamnak nem ízlett, szerinte savanykás volt.
Lehet hétvégéről maradt még?
Mivel úgy gondoltuk, hogy a második fogás kifog rajtunk, így azt is megfeleztettük. Szarvasi ropogós volt hb-val. Finom volt. Épp úgy mint a halászléhez felszolgált kenyér is.
Ebéd utáni kávénkat is itt fogyasztottuk el. Túl erős volt, de biztos van aki úgy szereti. Hideg tejet kértünk hozzá ami enyhítette kicsit.
Utazásaink során sok étteremben megfordultunk már, ez sajnos az elég drága árkategóriához tartozik.
Azért ajánlom ennek ellenére másoknak is mivel nem vagyunk egyformák és ezért az ízlésünk sem egyforma.
A fogyasztás értéke a borravalóval érte el a 4000/főt.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Halászcsárda Vendéglő Szarvas - Étel/italHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Étel/ital

Halászcsárda Vendéglő további értékelései

2023.08.29gyerekekkel
Egy yorkival még az előtéri kerthelységbe sem lehet bemenni. Két gyerekkel simán kiküldtek, mert van velünk egy 3 kg-os kiskutya, úgy, hogy elvitere rendeltünk kétszemélyes tálat, tésztát... tehát fogyasztottunk, és szomjas volt a gyerek, csak egy limonádét szeretett volna, amíg kihozzák az...
2023.08.23a párjával
Nagyon finom volt mindkét étel amit kértünk. A kiszolgálás gyors és figyelmes volt. Ár érték arányban nagyon jó. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
2023.07.28a párjával
Párom nem eszi meg a halat. Mégis ezt a helyet választotta, mert helybéli ajánlotta. Nem bántuk meg! Finom borjúpaprikás evett, kellemes hűs árnyékban, profi felszolgálással. Én maradtam a halászlénél, ha már halászcsárda. A korhely halászlevük csillagos ötös. Pont annyira savanykás, hogy ne...
Lelkesház Szarvas - Napi árak
2024.10.02-ig