5540 Szarvas, I. ker. 6.

Szállások Szarvas városában
Wellness csomagok Szarvas városában

Halászcsárda Vendéglő Szarvas vélemények

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 26.
Egy ismerősünk ajánlotta ezt a helyet. Békésszentandrás felől érkezve rögtön Szarvas előtt a főút mellett található, nem lehet eltéveszteni. Mindenfélét rendeltünk, de semmi nem volt nagy szám, meg lehetett enni. A kiszolgálás átlagos, semmi különös. Ami jó, hogy klassz környezetben van, de amúgy felejtős étterem, nem hiszem, hogy többször menni fogunk.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 5.
Borzalmasan fafej személyzet, begyepesedett kopasz felszolgáló.

Lekezelő, embertelen stílus a vidéki emberekkel szemben.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégként tértünk be most baráti társasággal. A pincérek igyekeztek, sok vendég ellenére nem vártunk túl sokat az ételekre. Az ételek finomak voltak, adag megfelelő, az ár elfogadható. Az ital választék is tökéletes, ritka manapság, de fröccshöz több féle borból is lehet választani, sör hasonlóan. Gyerekeknek házi limonádé.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 15.
Figyelmes kiszolgálás, bőséges finom ételek!
Kétszemélyes haltálat hárman se bírtunk megenni, az egész adag halászlevet készségesen ketté tették, ami így is bőséges volt.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 1.
Szálláshelyünkön, a Lux Panzióban ajánlották ezt a helyet, úgy hiszem, valamilyen tulajdonosi kapcsolat okán is, mert a panzió lakói 15 százalék kedvezményt kapnak az étteremben. Első nap szép időben a kerthelyiségben ültünk le, és minden rendben lévőnek látszott. De miközben az étlapot tanulmányoztuk, leült a mellettünk lévő boxba egy pár, ahol a férfi azonnal cigarettázni kezdett és a szél a vaskos füstöt mind ránk fújta.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 11.
Húsvét hétfőjét nem töltöttük otthon, hanem kirándulni mentünk Szarvasra. Az ünnep miatt nem sok étterem volt nyitva, az arborétumtól nem messzire, a Kőrös partján találtunk rá a Halászcsárdára. Mivel rögtönöztünk, nem volt foglalásunk, de ennek ellenére pár perc múlva már volt asztalunk a telt ház ellenére. A kiszolgálás nagyon gyors és udvarias volt a sok vendég ellenére is.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
A tegnapi nap folyamán jártunk ott. Körülöttünk már mindenki megkapta a rendelését, még azok is, akik jóval később érkeztek. Több pincér álldogált a kerthelyiség és a zárt tér közötti lépcsőn, és én kérdően rájuk néztem ( Meg sem szólaltam! ).

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Hosszas kirándulás után tértünk be kiéhezve. Úgy döntöttünk hogy ketten egy haltálat rendelünk. A különböző halak a tálon nagyon finomak voltak, kiváltképpen a békacomb, amit ettem már más helyen, és igen rágós volt. Itt omlós volt, és a különböző panírok is igen ízletesek voltak. Mellé nagy adag tartár járt. Köretnek burgonya.

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
Nagy csaladi tarsasaggal erkeztunk,a ferjem szuletesnapjat unnepelni. Par evvel ezelott mar jartunk itt,az etterem nem volt ismeretlen,es epp azert valasztottuk ismet. Most sem okozott csalodast. Az etelek izletesek,es bosegesek. A kiszolgalas gyors, preciz,udvarias. A kornyezet gyonyoru,a teraszok a Koros partjara neznek. Magaval ragado hangulat.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30.
Egy hét végét töltöttünk Szarvason, a Körös partján. Már előre elhatároztuk, hogy mindenképpen betérünk a Halászcsárdába, amit nem bántunk meg. Nekem tetszett a hely hangulat, a Körös néző teraszok, a kékfestő abroszok. A kiszolgálás gyors és udvarias volt. A halászlé remek. Lehetőség van csónakkal, kenuval kikötni - vagyis vízen érkezni az ebédre/vacsorára.

Legnépszerűbb csomagok Szarvason és környékén
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék levessel, csónak használattal, parkolással
2020.01.16. - 2020.12.31.
Tünde Vendégház
Tiszakécske
5 nap/4 éjszaka 22.500,- Ft/család/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.27. - 2020.10.15.
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, kerékpár használattal, fürdőköntös bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.01. - 2020.12.31.
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, fürdőbelépővel a Gyopárosi Gyógy-,Strand-,és Élményfürdőbe, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.20.
Napsugár Hotel
Gyopárosfürdő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.09.10. - 2020.09.24.
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
2-3 éjszaka 19.533,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus szobai bekészítéssel, gyertyafényes vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.23.
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Fortuna Vendégház
Abádszalók
2020.07.05. - 2020.09.30.
Arcanum Hotel
Békéscsaba
3 nap/2 éjszaka 16.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, fürdőbelépővel, koktélkedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.09.15.
Neon 2 Panzió
Orosháza
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.09.30.

Szállodák Szarvas környékén
Arcanum Hotel Szarvas
A 2014 szeptemberében nyílt Arcanum Hotel a rohanó és zsúfolt világtól elzártan, több hektáros...
Titkos találka a Birtokon (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre
Hurrá, nyaralunk! (min. 2 éj)

Halászcsárda Vendéglő SzarvasX