5540 Szarvas, I. ker. 6.

Wellness csomagok Szarvas városában

Halászcsárda Vendéglő Szarvas vélemények

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagycsaláddal, hat felnőtt, két kisgyerek, előzetes asztalfoglalással, de nem lett volna muszáj mert van bőven hely. A hétféle rendelés - többféle sült halétel, gombáshús, frissensültek többféle körettel -, meglepő gyorsan, húsz perc alatt elkészült, minden adag elegendő és finom volt, az ételek azt nyújtották ami a nevük alapján várható.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 26.
Egy ismerősünk ajánlotta ezt a helyet. Békésszentandrás felől érkezve rögtön Szarvas előtt a főút mellett található, nem lehet eltéveszteni. Mindenfélét rendeltünk, de semmi nem volt nagy szám, meg lehetett enni. A kiszolgálás átlagos, semmi különös. Ami jó, hogy klassz környezetben van, de amúgy felejtős étterem, nem hiszem, hogy többször menni fogunk.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Borzalmasan fafej személyzet, begyepesedett kopasz felszolgáló.

Lekezelő, embertelen stílus a vidéki emberekkel szemben.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégként tértünk be most baráti társasággal. A pincérek igyekeztek, sok vendég ellenére nem vártunk túl sokat az ételekre. Az ételek finomak voltak, adag megfelelő, az ár elfogadható. Az ital választék is tökéletes, ritka manapság, de fröccshöz több féle borból is lehet választani, sör hasonlóan. Gyerekeknek házi limonádé.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Figyelmes kiszolgálás, bőséges finom ételek!
Kétszemélyes haltálat hárman se bírtunk megenni, az egész adag halászlevet készségesen ketté tették, ami így is bőséges volt.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 1. - 3 látogató hasznosnak vélte
Szálláshelyünkön, a Lux Panzióban ajánlották ezt a helyet, úgy hiszem, valamilyen tulajdonosi kapcsolat okán is, mert a panzió lakói 15 százalék kedvezményt kapnak az étteremben. Első nap szép időben a kerthelyiségben ültünk le, és minden rendben lévőnek látszott. De miközben az étlapot tanulmányoztuk, leült a mellettünk lévő boxba egy pár, ahol a férfi azonnal cigarettázni kezdett és a szél a vaskos füstöt mind ránk fújta.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Húsvét hétfőjét nem töltöttük otthon, hanem kirándulni mentünk Szarvasra. Az ünnep miatt nem sok étterem volt nyitva, az arborétumtól nem messzire, a Kőrös partján találtunk rá a Halászcsárdára. Mivel rögtönöztünk, nem volt foglalásunk, de ennek ellenére pár perc múlva már volt asztalunk a telt ház ellenére. A kiszolgálás nagyon gyors és udvarias volt a sok vendég ellenére is.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A tegnapi nap folyamán jártunk ott. Körülöttünk már mindenki megkapta a rendelését, még azok is, akik jóval később érkeztek. Több pincér álldogált a kerthelyiség és a zárt tér közötti lépcsőn, és én kérdően rájuk néztem ( Meg sem szólaltam! ).

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Hosszas kirándulás után tértünk be kiéhezve. Úgy döntöttünk hogy ketten egy haltálat rendelünk. A különböző halak a tálon nagyon finomak voltak, kiváltképpen a békacomb, amit ettem már más helyen, és igen rágós volt. Itt omlós volt, és a különböző panírok is igen ízletesek voltak. Mellé nagy adag tartár járt. Köretnek burgonya.

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
Nagy csaladi tarsasaggal erkeztunk,a ferjem szuletesnapjat unnepelni. Par evvel ezelott mar jartunk itt,az etterem nem volt ismeretlen,es epp azert valasztottuk ismet. Most sem okozott csalodast. Az etelek izletesek,es bosegesek. A kiszolgalas gyors, preciz,udvarias. A kornyezet gyonyoru,a teraszok a Koros partjara neznek. Magaval ragado hangulat.

Legnépszerűbb csomagok Szarvason és környékén
Neon 2 Panzió
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.23. - 2022.06.23.
Fortuna Vendégház
Abádszalók
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.23. - 2021.09.30.
Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
2021.06.22. - 2022.06.23.
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2021.06.23. - 2022.06.23.
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
4 nap/3 éjszaka 10.333,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ásványvíz bekészítéssel, fürdőbelépővel, kerékpár-használattal, fürdőköntös bekészítéssel
2021.02.11. - 2021.12.23.
Tünde Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.25. - 2022.06.23.
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/szoba/éj ártól: félpanziós ellátással, kávé és tea bekészítéssel, fürdőbelépővel, sportolási lehetőséggel, parkolással
2021.07.01. - 2021.08.29.
Sun City Vízisport Paradicsom
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 8.000 - 10.500,- Ft/fő/éj között: önellátással, strand belépővel, parkolással
2021.05.01. - 2021.08.31.
Arcanum Hotel
Békéscsaba
3 nap/2 éjszaka 15.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyümölcstál bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.03. - 2021.12.23.
Hotel Corvus Aqua
Orosháza
2-5 éjszaka 18.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépőkkel, finn szauna használattal, belépő vásárlási lehetőséggel, parkolással
2021.06.27. - 2021.08.29.
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.09.30.
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.19. - 2022.06.30.

Szállodák Szarvas környékén
Arcanum Hotel Szarvas
A 2014 szeptemberében nyílt Arcanum Hotel a rohanó és zsúfolt világtól elzártan, több hektáros...
Hotel Ginkgo Szarvas
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Kettőnk titka romantikus csomag (min. 2 éj)
Ginkgo kaland napok (min. 3 éj)
Hétköznapi ajánlat (min. 2 éj)

Halászcsárda Vendéglő SzarvasX