Mokka Delicates Bistro Szarvas

Relax ajánlat
Garden Hotel Szolnok

Mokka Delicates Bistro Szarvas vélemények

Kiváló 2022. augusztus 16.családjával járt itt
Kedves kiszolgálás, hangulatos hely. Ár érték arányban megfelelő. Nagyon finomak az ételek. Bababarát. Minden megtalálható akik gyerekekkel érkeznek. Gyors minőségi kaják
Mokka Delicates Bistro Szarvas - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. május 23.a párjával járt itt
Egyik utazásunk alkalmából pont Szarvason mentünk keresztül ebédidőben, így megálltunk ennél az étteremnél, mert jókat olvastam róla itt az oldalon. Nagyon elégedettek voltunk. Egy leves és 3 féle főételből lehet választani, és lehet kérni + feltétet 500 forintért. Mi éltünk is ezzel a lehetőséggel, mivel a leves addigra sajnos már elfogyott.
Mokka Delicates Bistro Szarvas - EgyébMokka Delicates Bistro Szarvas - Egyéb
Kiváló 2018. január 2.a párjával járt itt
Több alkalommal látogattuk meg a helyet, vacsorázási szándékkal! Szokatlanul laza , közvetlen hangulat, figyelmes , gyors kiszolgálás. Az étkek minősége és mennyisége, kifogástalan! ! Hagyományos és különleges étel kínálatuk is van. Széles ital választékkal, minőségi borokkal, füstölt árúval kibővített delikát ajánlattal. Nonstop nyitvatartási renddel üzemel! ! !
Kiváló 2017. augusztus 1.a párjával járt itt
Véletlenül találtunk a helyre, de holnap visszajövünk ide reggelizni. Étlapról rendeltünk, nagyon finom volt az ebéd. Hangulatos, légkondis hely, egy nagyon kedves felszolgáló hölggyel. Jó választás volt!
Kiváló 2016. október 15.barátokkal járt itt
A Mokka kifejezetten színvonalas hely Szarvason, tartanak mindenféle igényes kézműves terméket. Jók ezek a delikát-boltokkal egybeépített bisztrók, itt is baráti áron lehet kapni meleg és hideg ételeket, süteményeket, jó bort, jó sört.
Mokka Delicates Bistro Szarvas - BelsőMokka Delicates Bistro Szarvas - Étel/italMokka Delicates Bistro Szarvas - Külső képMokka Delicates Bistro Szarvas - Külső képMokka Delicates Bistro Szarvas - Étel/ital