Szarvasi Vízi Színház Szarvas

Szarvasi Vízi Színház Szarvas
Szarvasi Vízi Színház SzarvasSzarvasi Vízi Színház Szarvas
Szarvasi Vízi Színház SzarvasSzarvasi Vízi Színház Szarvas

Szarvasi Vízi Színház Szarvas bemutatkozása

A Vízi Színház egy vízre épített színpadból és egy görög mintára épített nézőtérből áll. 2011-ben épült meg  szarvason a várkastély és egy amfiteátrum ötvözetéből a nyári színház, melynek eredetileg a Békéscsabai Jókai Színház volt a fenntartója.

Lelkesház Szarvas - Napi árak
Relax ajánlat
Garden Hotel Szolnok

Szarvasi Vízi Színház Szarvas vélemények

2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
Érdekes 2022. szeptember 5.a párjával járt itt
Már évek óta nézegettük, hogy jó lenne ebben a különlegesen szép színházban megnézni egy előadást. még meg sem kezdődött az évad, a fele jegy már el volt adva. Pestről, a József Attila színház művészei adták elő a Macskafogó című darabot mikor mi ott jártunk. A Neten vettem jegyet, majdnem a legdrágábbat, de nem láttunk jól a 13.
Szarvasi Vízi Színház Szarvas - EgyébSzarvasi Vízi Színház Szarvas - EgyébSzarvasi Vízi Színház Szarvas - EgyébSzarvasi Vízi Színház Szarvas - EgyébSzarvasi Vízi Színház Szarvas - Egyéb