Véletlen hozta jó dolog.

Hotel Sörmester SzarvasHotel Sörmester Szarvas a térképen

Kiváló 2018. májusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. november 12.
Ez év tavaszán, pontosan május közepén jártunk Szarvas városában.
Értékelést csak azért most írok, mert a Hotel Sörmester nem szerepelt a szállások névsorában. Gondoltam akkor majd én megírom az ajánlást, ami sikerrel is járt.
Erre felbuzdulva jöhet az értékelésem is.
Mindig úgy indulunk el kirándulni, hogy előre szállást nem foglalunk csak egy listát írok a szóba jöhető szállásokról. Szarvasra érve már megéheztünk így először éttermet kerestünk. Az étteremben szóba elegyedtünk egy párral akik ajánlották a Hotel Sörmestert.
Bevallom, hogy szerepelt a listámon, de nem az első helyeken mivel a város központjában van és úgy gondoltuk, hogy számunkra megfizethetetlen.
Azért a kíváncsiság oda vitt bennünket, hisz az nem kerül semmibe.
Pici vendéglátó egységben lehet a szállás után érdeklődni.
A hölgy aki ott volt rendkívül kedves és segítőkész.
Mindent megtett, hogy a fájós lábammal ne kelljen sok lépcsőt másznom és még azt is megtette, hogy egy előzőleg lefoglalt szobát elcseréljen a kedvemért. Természetesen a leendő vendéggel egyeztetve.
A sört nem szeretem, de az ottani finom kézműves sörnek nem lehetett nemet mondani. Esténként a kirándulások után kimondottan jól esett. A reggeli kávét is elfogyaszthattuk kényelmesen az udvaron lévő asztal mellett. A szoba tiszta és nagyon kényelmes ággyal van berendezve.
Mi még a helyben étkezési lehetőséget sem hiányoltuk mivel nappal nem a hotelben tartózkodtunk.
A kézműves sörből azért kicsit fel is tankoltunk mikor elköszöntünk a kedves hölgytől.
Csak is ajánlani tudom ezt a szállást olyan emberkéknek akik nem az 5 csillagos szállodát igénylik, de mégis tiszta kultúrát körülmények között akarnak pár éjszakát eltölteni.
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló