Nádas Vendégház Szarvas

5540 Szarvas, Bem József u. 8.

Nádas Vendégház  Szarvas a térképen

Nádas Vendégház Szarvas értékelése:

3. helyezett a 12 szarvasi szállás közül
190. helyezett Dél Alföldön - 571 szállás közül

Nádas Vendégház Szarvas vélemények

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 17.
Sajnos csak 1 éjszakát tölthettünk a vendégházban, de a rövid idő is elég volt arra , hogy pozitív élmények maradjanak meg bennünk. A ház régi vályogház igazi mestergerendákkal, de kényelmes bútorokkal, ragyogóan tiszta fürdőszobával és ágyneművel. A házigazda kedves segítőkész. Állatbarát szálláshely így kutyusunkat is vihettük némi térítési díj ellenében.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 hete 4 éjszakát töltöttünk a vendégházban, ahol nagyon jól éreztük magunkat. A lakás tiszta, igaz berendezése nem valami modern, de éppen ettől barátságos. A tulajdonos kedves, vendégszerető, és ha valamiben bizonytalanok voltunk, bátran fordulhattunk hozzá kérésünkkel, segített. Kaptunk szórólapokat a látnivalókról, és tanácsokat is a kirándulásokhoz.

Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
2-3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness-kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Sun City Vízisport Paradicsom
Hódmezővásárhely
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, strand belépővel, parkolással
Érvényes: 2021.08.31-ig

Szállodák Szarvas környékén
Arcanum Hotel Békéscsaba
A 2014 szeptemberében nyílt Arcanum Hotel a rohanó és zsúfolt világtól elzártan, több hektáros...
Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Arcanum karácsony (min. 2 éj)
Pünkösdi hosszú hétvége (min. 2 éj)
Hétvégi pihenés (min. 2 éj)

SzarvasX