Inkább uszoda, sem mint fürdő...

Szarvasi Szent Klára Gyógyfürdő SzarvasSzarvasi Szent Klára Gyógyfürdő Szarvas a térképen

Kihagyható 2017. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. szeptember 13.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Nagy fürdőjáró révén,ha már az Alföldön jártunk benéztünk a szarvasi gyógyfürdőbe is. Lehet már magas elvárásaim vannak, de nem nagyon jött be. Ugyan a jegy nem volt drága, de kb. annyit is ér. A fürdőben 2 db kicsi gyógyvizes medence van, de az is eldugva külön egy oldal részben. Ronda csempe, alig világítás, nem volt túl vonzó,hogy ebben sokáig ücsörögjek. A hátsó medence - melegebb vizű- megközelítése elég körülményes is. Idősebbek csak óvatosan! Ezenkívül van még egy nagy úszómedence, amiben épp délutáni edzés folyt a fiatalságnak.:-) Két élmény medence volt, de ennek elég hűvös volt a vize és nagyon klóros. Maga a hely inkább egy uszoda sem,mint egy fürdő,egyéb szolgáltatás (mint büfé) én nem is láttam. Szóval itt 1-2 óránál többet nem nagyon tud eltölteni az ember. Ott voltunk, de többet nem mennék,ha a városban járnánk.
Lelkesház Szarvas - Napi árak
2024.10.02-ig
Lelkesház Szarvas
Hotel Kumánia Kisújszállás - Nem csak a húszéveseké a világ ajánlat fürdőbelépővel
Nem csak a húszéveseké a világ ajánlat fürdőbelépővel
2024.05.31-ig
Hotel Kumánia Kisújszállás