Sziklakert Étterem Szarvaskő
3323 Szarvaskő, Fő út (parkoló)

Sziklakert Étterem Szarvaskő a térképen

Szállások Szarvaskô városában
Wellness csomagok Szarvaskô városában

Sziklakert Étterem Szarvaskő vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 7.
Először is Szarvaskő Fogadó lett a neve. Ezen a héten nyílt meg, némi átalakítás után. Változott a személyzet, és kissé át is építették. Megszűnt a kiabálás, hogy lehet menni a porcióért. Asztalnál, étlap alapján történik a rendelés. Az étlapról vannak, amik visszaköszönnek, de az is sokat változott. Eltűnt pl a sztrapacska, ami fájó pont.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 8.
Az átlgos az itt pl furcsa lehet. Az étterem nem sokat változott. Kívülről. A belső helyiségben inkább raktár (talán valami eseményre készültek), mert hordók, alufólia alatt titokzatos dolgok, így az nem használható. Az első helyiségben két asztal, egyiknél ülnek, a másik a wc ajtó előtt van. Kinn van három asztal.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szarvaskő érdekes kirándulóhely. Gyakorlatilag a falut alig elhagyva is érdekes utakat lehet megtenni. Így egyértelmű lenne, hogy ott is egyen az ember. A szarvaskői vár felé vezető útvonal indulóhelye a parkoló, az Eger-patak innenső partján. Maga az étterem, hát. . Egy előtér, benne a mosdók bejárata, és két asztal, hátul zárt helyiség talán négy asztallal.

Legnépszerűbb csomagok Szarvaskőn és környékén
Szilvásvárad
2021.09.30. - 2020.09.30.
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 9.984,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, 5 órai teával, sétakocsikázással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.26. - 2021.03.31.

Szállodák Szarvaskő környékén
Kikelet Club Hotel Szarvaskő
Kastélyhotel Sasvár Szarvaskő
Hotel Narád & Park Szarvaskő
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Egyet fizet Kettőt kap 2=3
Csodálatos ősz a Mátrában (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Sziklakert Étterem SzarvaskőX