Squash Club Szeged

Élménypark
Squash Club Szeged
Squash Club SzegedSquash Club Szeged

Squash Club Szeged bemutatkozása

Szegedre a squash (fallabda), 1993-ban érkezett, a szabadidőközpont mára az ország legnagyobb fallabdaklubja, utánpótlás-nevelő egyesülete, egyszóval a fallabda fellegvára lett.

Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Squash Club Szeged vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2017. július 4.kollégákkal járt itt
Egy jó szabadidő központban jártam a kollégákkal. Jól megközelíthető, jó parkolási lehetőség. Kertben medence, homokon röplabda pálya, ping-pong, csocsó, Több fallabda terem, edző terem, foci, tollaspálya és ami kell a sporthoz. grill ételeket kaptunk. A büfében minden ami inni való. Nagyon finom volt a limonádé. Tehát mint a sportolási lehetőségek, mint az enni-inni valók nagyon jók.
Squash Club Szeged - Squash Club Szeged - Squash Club Szeged -