A2 Gastro Caffé Szeged

A2 Gastro Caffé Szeged
A2 Gastro Caffé SzegedA2 Gastro Caffé Szeged
A2 Gastro Caffé SzegedA2 Gastro Caffé Szeged

A2 Gastro Caffé Szeged bemutatkozása

Ha Szegeden egy remek reggelivel szeretnétek kezdeni a napot, nem kell tovább keresnetek. Az A2 Gastro Caffé-ban a hagyományos kávékon túl akár kávékoktélokat is kortyolhattok a finom falatok mellé. Csak buggyantott tojásból 10 változat közül választhattok!

Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

A2 Gastro Caffé Szeged vélemények

2023. április 13.családjával járt itt
Az A2-be a járvány előtt tértem be első ízben egy italra, a nemrégiben, nemzeti ünnepünk alkalmával Kiskőrös fele utazva a konyhát is kipróbáltuk egy reggeli erejéig. Félnyolckor nyitnak, háromkor már be is zárnak, a hétfő a szünnap. Mi déltájban érkeztünk.
A2 Gastro Caffé Szeged - EgyébA2 Gastro Caffé Szeged - EgyébA2 Gastro Caffé Szeged - EgyébA2 Gastro Caffé Szeged - EgyébA2 Gastro Caffé Szeged - EgyébA2 Gastro Caffé Szeged - EgyébA2 Gastro Caffé Szeged - EgyébA2 Gastro Caffé Szeged - EgyébA2 Gastro Caffé Szeged - EgyébA2 Gastro Caffé Szeged - EgyébA2 Gastro Caffé Szeged - EgyébA2 Gastro Caffé Szeged - EgyébA2 Gastro Caffé Szeged - EgyébA2 Gastro Caffé Szeged - EgyébA2 Gastro Caffé Szeged - EgyébA2 Gastro Caffé Szeged - EgyébA2 Gastro Caffé Szeged - EgyébA2 Gastro Caffé Szeged - EgyébA2 Gastro Caffé Szeged - EgyébA2 Gastro Caffé Szeged - EgyébA2 Gastro Caffé Szeged - EgyébA2 Gastro Caffé Szeged - EgyébA2 Gastro Caffé Szeged - EgyébA2 Gastro Caffé Szeged - EgyébA2 Gastro Caffé Szeged - Egyéb