Rémes koktélok klubja

Alibi Gin Bár & Kávézó SzegedAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged a térképen

Átlagos 2022. februárban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2022. május 22.
Az Alibi nevű helyet már korábban kinéztük, miszerint jó az italkínálata, sokféle gin és koktél kapható. Belépve az utcaszinten egy kellemes kávézóba csöppentünk, nem igazán volt éjszakai bár hangulata. Az itallap meglepően hosszú volt, én úgy a 3. oldalon elvesztettem a fonalat, képtelen voltam több információt, fantázianevet, összetevőt befogadni. De megjegyzem, a leírások alapján nagyon izgalmas, különleges, jóféle koktéloknak tűntek és nagyon disszonáns volt, hogy ehhez képest minden milyen olcsó. Ittam már egy pár helyen koktélokat az országban, így volt elképzelésem, hogy mi lehet egy reális vagy átlagos árfekvés. Mindegy, itt még nem gyanakodtunk, kiválasztottunk 4 koktélt. (Heaven 980 Ft, Purple 950 Ft, Alexander 750 Ft, Shark Bite 2x 980 Ft). Egy deci Frittmann rozé 290 Ft-ba került.
Felfedezetük, hogy van biliárd, az asztalok a pincében kaptak helyet, ahová le is mentünk játszani (1 óra biliárd: 900 Ft). Ez eléggé más hangulatú volt, egy romkocsmás pinceklub, sötét, félhomályos. A falakat raklapok (hangszigetelés gyanánt?) és biliárdozással kapcsolatos, filmekből kivágott képkockák díszítették. Jó sokat kellett várni az italokra, ám amikor megérkeztek, alig hittünk a szemünknek. Konkrétan be sem tudtuk azonosítani, melyik micsoda lehet. Sem vizuális szemrevételezés, sem szaglás, sem kóstolás alapján. A 4-ből 1 volt elfogadható, úm. iható, de abban sem igazán éreztük ki azokat az összetevőket, amelyeket kellett volna. Hát ez nagy pofára esés volt! Egy üveg Holsten sör 380 Ft volt, az mondjuk olyan volt, amit vártunk tőle.
Mielőtt távoztunk, én még körbenéztem, és kiderült, hogy van egy további különtermük is, ami szintén felújított, kifestett, rendezett volt, de ott nem volt egyetlen vendég sem, talán azt csak külön rendezvényeknek vagy csoportoknak lehet kibérelni.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Alibi Gin Bár & Kávézó Szeged - EgyébAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged - EgyébAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged - EgyébAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged - EgyébAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged - EgyébAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged - EgyébAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged - EgyébAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged - EgyébAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged - EgyébAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged - EgyébAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged - EgyébAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged - EgyébAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged - EgyébAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged - EgyébAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged - EgyébAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged - EgyébAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged - EgyébAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged - EgyébAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged - EgyébAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged - EgyébAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged - EgyébAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged - EgyébAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged - EgyébAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged - EgyébAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged - EgyébAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged - EgyébAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged - EgyébAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged - EgyébAlibi Gin Bár & Kávézó Szeged - Egyéb
Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel
Napi ár reggelivel