szegalex: Egy hangulatos szerb étterem Szegeden, finom ételekkel, u... - Classic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged

Egy hangulatos szerb étterem Szegeden, finom ételekkel, udvarias kiszolgálással

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. október 15. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Leggyakrabban interneten szoktunk rendelni, de többször ebédeltünk már az étteremben.
A hely hangulatos, kiváló a kiszolgálás, készségesek, udvariasak a munkatársak.
Az ételek minősége megfelelő, ilyen típusúakat Szegeden máshol nem lehet kóstolni.
A kiszállítás precíz, mindig a kért időben érkezik a futár.
Szívesen ajánljuk a városunkba látogató turisták számára és a szegedieknek egyaránt!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Egy hangulatos szerb étterem Szegeden, finom ételekkel, udvarias kiszolgálással - Classic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged

Szeretnéd követni szegalex felhasználót?    Igen

Classic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged
6720 Szeged
Széchenyi tér 5.

2020. október 27.
Mind a kerthelyiség, mind a benti étteremrész nagyon kellemes hangulatú, vendégcsalogató. Az ételek parázson sülnek, frissen készítik, a balkán ízvilágot maximálisan visszaadják, a kiszolgálás első osztályú. Érdemes asztalt foglalni, a várakozás nem hosszú, cserébe ízletes-fűszeres ételeket...

2019. április 5.
Az étteremben jártunk, itt kaptunk meg a félpanziós ellátáshoz járó vacsoráinkat - így az árakat nem tudom értékelni. Csak az italokat fizettük. Az étterem, a berendezés hangulatos. Az ételek bőségesek, laktatóak, különlegesek és nagyon-nagyon finomak! A pincérek kedvesek, segítőkészek, az...