Classic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged
6720 Szeged, Széchenyi tér 5.

Classic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged a térképen

grill ételek ...
Gépzene:
jazz, könnyűzene, latino, pop
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, vegetáriánus ételválaszték, asztalfoglalási lehetőség ...
Különtermek:
Gösser, Edelweiss

Classic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged képei

Classic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged vélemények

2020. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. október 27.
Mind a kerthelyiség, mind a benti étteremrész nagyon kellemes hangulatú, vendégcsalogató. Az ételek parázson sülnek, frissen készítik, a balkán ízvilágot maximálisan visszaadják, a kiszolgálás első osztályú. Érdemes asztalt foglalni, a várakozás nem hosszú, cserébe ízletes-fűszeres ételeket kapunk.

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. október 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Leggyakrabban interneten szoktunk rendelni, de többször ebédeltünk már az étteremben. A hely hangulatos, kiváló a kiszolgálás, készségesek, udvariasak a munkatársak. Az ételek minősége megfelelő, ilyen típusúakat Szegeden máshol nem lehet kóstolni. A kiszállítás precíz, mindig a kért időben érkezik a futár.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étteremben jártunk, itt kaptunk meg a félpanziós ellátáshoz járó vacsoráinkat - így az árakat nem tudom értékelni. Csak az italokat fizettük. Az étterem, a berendezés hangulatos. Az ételek bőségesek, laktatóak, különlegesek és nagyon-nagyon finomak! A pincérek kedvesek, segítőkészek, az ital-ajánlataikat nem bántuk meg! Mindenkinek tudom ajánlani!

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 25.
A belváros csendes, kintről az utcáról nem is sejtett védett udvara ez a terasz. A szerb sajátosságát nem észleltük se zenében, se látványban első ocsúdásunkban. Az étlap már beszédesebben rávezetett a specialitásukra, ami érdekes és színvonal kínálatról tanúskodott. Összességében meg voltunk elégedve, jól éreztük magunkat, finomakat ehettünk, ha nem is hízókúrákhoz ajánlott, de szívünkbe zártuk ezt az ízléses helyet.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 8.
Sokáig nem tudtam, hogy a Classic Café nem csak egy kávézó, hanem étterem is. Ráadásul szerb ételeket kínál. :)
A belső kialakítás nagyon hangulatos, kifejezetten kávézóra emlékeztető. Bár az egyik fali bemélyedésben ülő aranyszínű békakirályt nem tudtam hová tenni. :D
A kerthelyiséget a rossz idő miatt sajnos nem sikerült kipróbálni, de bízom benne, hogy egyszer oda is ki tudunk majd ülni.

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Classic Cafe Szegeden a Széchenyi téren található, tehát a belvárosban. A hely hangulatos, a kiszolgálás rendkívül udvarisas. A szerb ételkülönlegességek nagyon finoman kerülnek elkészítésre, az árak megfelelnek a Szeged belvárosi áraknak. Talána az adagok lehetnének egy picit nagyobbak. . . Gyakran van nyereményjátékuk, melyeken értékes nyereményeket lehet nyerni.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 22.
Nagyon kedves, udvarias kiszolgálás! Az ételt egyáltalán nem kellett után ízesítenünk sóval vagy borssal. A köret és a húsok is harmonikus ízvilággal bírtak. Figyelmesek voltak velünk és istenien éreztük magunkat! :)

Hangulatos hely csak ajánlani tudjuk! Szerb ételeket eddig csak kevéssé kóstoltunk de ha valaki kiváncsi erre az ízvilágra akkor itt a helye!

2016. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendszeresen, heti 2-3 alkalommal járok ebédelni az étterembe, még soha nem csalódtam! A menük összeállítása, bőségessége példaértékű, ár-érték arány nagyon jó! A felszolgálók kedvesek, előzékenyek, minden személyes kérést a maximális mértékig figyelembe vesznek. A tapasztalatom 2 évre visszamenőleg érvényes, azóta is egyik állandó ebédelő helyem.

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Classic Café-t egy szerb személy ajánlotta nekünk. Azt mondta, hogy ha nem a "nagy tányéron kis semmi"-re vágyunk, hanem nagy adagokra és fűszeres ízekre, akkor ezt a helyet vegyük célba. Megfogadtuk a tanácsot és az első éhségűző állomás ez az étterem lett. Az utcáról nézve nem tűnt túl bíztatónak a hely. Pici bejárati ajtó a házak sorában, kicsi cégér.

2016. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. február 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csaladommal ugy dontottunk, hogy egyutt ebedelunk. Jo valasztas volt az etterem. A pincerno nagyon kezseges, gyors, es kedves volt. A valasztott etelek nagyon finomak voltak. Mindannyiunknak nagyon izlett. Az adag is nagy volt. A desszert kivalasztasanal a pincerno ajanlatat fogadtuk el. Jol tettuk, mert a szabadkai palacsinta nagyon finom volt.

Legnépszerűbb csomagok Szegeden és környékén
Nyárfás Apartmanház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 17.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.17. - 2022.01.17.
Dóm Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 7.950 - 19.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nálkül, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.05. - 2021.09.30.
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.05. - 2021.12.22.
Auris Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 12.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, finn szauna használattal, fürdőköntössel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.03. - 2021.03.11.
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.06.30.
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.19. - 2021.12.31.
Tisza Alfa Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.213 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.09.30.
Science Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.800 - 21.250,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.24. - 2021.11.30.
Homoki Lodge Boutique Hotel
Ruzsa
2 nap/1 éjszaka 27.345,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlőitallal, kültéri medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Tisza Sport Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.063 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2022.04.30.
Vén Diófa De Lux Panzió
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.17. - 2022.01.17.
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 13.867,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.

Szállodák Szegeden és környékén
Colosseum Wellness Hotel Szeged
Tisza Hotel Szeged
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Kisteleki feltöltődés (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3=4 akció

Classic Café Szerb Étterem & Grillkert SzegedX