szegalex: Ha ízletes szerb ételt szeretnél enni Szegeden, ide kell ... - Classic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged

Ha ízletes szerb ételt szeretnél enni Szegeden, ide kell jönnöd!

2020. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. október 27.
Mind a kerthelyiség, mind a benti étteremrész nagyon kellemes hangulatú, vendégcsalogató.
Az ételek parázson sülnek, frissen készítik, a balkán ízvilágot maximálisan visszaadják, a kiszolgálás első osztályú.
Érdemes asztalt foglalni, a várakozás nem hosszú, cserébe ízletes-fűszeres ételeket kapunk.
Visszatérő vendégek vagyunk, mindenkinek szeretettel ajánljuk a Classic Grill szerb étterem konyhájának finomságait!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Ha ízletes szerb ételt szeretnél enni Szegeden, ide kell jönnöd! - Classic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged

Szeretnéd követni szegalex felhasználót?    Igen

Classic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged
6720 Szeged
Széchenyi tér 5.

2019. október 15.
Leggyakrabban interneten szoktunk rendelni, de többször ebédeltünk már az étteremben. A hely hangulatos, kiváló a kiszolgálás, készségesek, udvariasak a munkatársak. Az ételek minősége megfelelő, ilyen típusúakat Szegeden máshol nem lehet kóstolni. A kiszállítás precíz, mindig a kért időben...

2019. április 5.
Az étteremben jártunk, itt kaptunk meg a félpanziós ellátáshoz járó vacsoráinkat - így az árakat nem tudom értékelni. Csak az italokat fizettük. Az étterem, a berendezés hangulatos. Az ételek bőségesek, laktatóak, különlegesek és nagyon-nagyon finomak! A pincérek kedvesek, segítőkészek, az...