Fa-Villa Vendéglő Szeged

2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Fa-Villa Vendéglő Szeged vélemények

Kiváló 2016. július 14.barátokkal járt itt
Finom, ízletes ételek, figyelmes kiszolgálással, kiadós adagban, tiszta környezetben. Kell ennél több, ha valki ebédelni szeretne? A tálalás is ízléses volt, igazán étvágygeresztő. Érdemben hangulat fokozóval nem szolgáltak, de most kimondottan ebédelni tértünk be, így nem szenvedtük hiányát.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2016. január 5.családjával járt itt
Közel lakunk az étteremhez így sokszor járunk oda de már többször voltam itt ballagáson és egyéb eseményen. Nem a legszebb étterem Szegeden de a konyhája egyszerűen mesés. Persze hangulatos hely de semmi csicsa, teljesen egyszerű hangulatos környezetben falatozhatunk, de választhatjuk a terasz részt is ahol nyáron nagyon kellemes enni. Nekem személyes kedvencem a Fa Villa. Csak ajánlani tudom :)
Kiváló 2015. július 14.családjával járt itt
Már többször ettünk a Fa-Villa Étterembe, utoljára júniusban ballagási vacsorát tartottunk ott. Az étel rendeléseket előre leadhattuk, így amikor mindenki oda ért rövid időn belül megkaptuk a meleg ételt. Az adagok óriásiak voltak, a maradékot be is csomagolták. Desszertnek frissen sült (még meleg) rétest szolgáltak fel.
Kiváló 2014. augusztus 21.a párjával járt itt
Mókás pincérek, hatalmas adagok, hàzias ízek, finom menü, a Virradóra ragus szelet megunhatatlan. Nagyon jó hely!
Kiváló 2013. szeptember 26.családjával járt itt
Többször jártunk már itt a családdal, és mindig elégedetten távoztunk, pedig elég szerteágazóak az ízlések a családban. Nagyon háziasan főznek! A hangulat és a kiszolgálás is remek volt. Többször ünnepeltünk már itt. Az újszegedi fekvés pedig kifejezetten előnyös. Jól eshet egy séta ebéd után a Maros partján. : )
Kiváló 2013. június 12.gyerekekkel járt itt
Rendszeresen itt tartjuk meg a születés és névnapokat. A személyzet már szinte családtagként fogad. Amikor előre asztalt foglalunk, már tudják, hogy melyik asztalnál szeretünk ülni. Ismerik az ízlésünket tudják, hogy ki mit szeret. enni Az adagjaik pedig nemcsak fenségesek, de bőségesek is. Mindenkinek jószívvel tudjuk ajánlani ezt az éttermet.
Fa-Villa Vendéglő Szeged - Étel/ital
Kiváló 2013. április 22.családjával járt itt
A személyzet gyors, pontos és kedves. Az ételek kiválóak, az étlap segít "tájékozódni", lehet kisadagot kérni. Ezzel jár jól mindenki, mert bőségesek az adagok. Kicsit drága, amit a különlegességeknél értek, de a többi étel esetében nem. Ajánlom társaságoknak is. Lehet asztalt foglalni, de akkor is segítenek helyet biztosítani, ha teltház van.
Fa-Villa Vendéglő Szeged a térképen
6728 SzegedAlgyői út 83.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség
H-Szo
V