SoGa

SoGa adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2015.07.20
Utoljára itt2016.10.24

Gyenge 2015. július 20.barátokkal járt itt
A tapasztaltak alapján egyáltalán nem szolgáltak rá az előkelő 2. helyre. A felszolgálók unottak, közönyösek voltak, többszöri jelzésre, hívásra sem reagáltak. Az étel mennyisége nagyon is hagy kívánni valót maga után, de a minősége sem valami elragadó volt. Az abrosz nélküli üveg asztalokat sokkal igényesebben kellene tisztán tartani.
Kiváló 2016. július 14.barátokkal járt itt
Finom, ízletes ételek, figyelmes kiszolgálással, kiadós adagban, tiszta környezetben. Kell ennél több, ha valki ebédelni szeretne? A tálalás is ízléses volt, igazán étvágygeresztő. Érdemben hangulat fokozóval nem szolgáltak, de most kimondottan ebédelni tértünk be, így nem szenvedtük hiányát. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2016. július 21.barátokkal járt itt
A híre alapján választottuk a vendéglőt. A kiszolgálás figyelmes volt, az étel minősége nagyon jó, a mennyisége . . . . - határeset. A környezet /kerthelyiség/ tiszta, gondozott volt, kellemes, de nem tolakodó zene a háttérben. Végül is nem csalódtunk, a tapasztalat alapján hozta azt, amit a híre után reméltünk.
Felhasználó fényképei:
Dugonics Téri Kisvendéglő Szeged -