Jó kis hely

Két Lecsó SzegedKét Lecsó Szeged a térképen

2020. januárban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2020. január 20.
2020. január 15., nem volt még fent, ma sincs még fent
A Két lecsó egy egyedi hangulatú, parányi kis vendéglő Szegeden, mely a házias magyar konyhára, a megfizethető árakra és a nagy adagokra építi népszerűségét. A kiszolgálás kedves. Két tévé megy, mindkettő zavaró, főleg a hatalmasabb, melyen épp sportközvetítés volt. Kérdeztem, hogy ki lehet e kapcsolni, elvégre senki nem nézte (furcsa is lett volna, hisz hang nem volt hozzá – szerencsére - hanem valami fogyasztható háttérzene), de nemleges választ kaptam.
Ettünk padlizsánkrémet, mely megelégedésünkre szolgált, májgombóclevest, mely tiszta volt, mély színű és mély ízű, a gombócok keményebbek voltak az optimálisnál, de azért ez a fogás így, ahogy volt, rendben találtatott. Kértünk még pacalt, mely animálisabb (értsd pacalszagúbb) volt a megszokottnál, de pacalrajongókat ez nem zavar nagyon, rántott velőt, mely finom volt, a steak krumpli helyben készült hozzá, akárcsak a tartár. A cremebrullée-n a cukorréteg túl vastag volt, de alatta a krém kifogástalan, a szuflé jó volt.
Kiváló kézműves söröket kínálnak.
Erős négy pont.
14.000 ft-t fizettem kettőnk után, az pont a 6000 és a 8000 között van fejenként.
Két Lecsó Szeged - BelsőKét Lecsó Szeged - Étel/italKét Lecsó Szeged - Étel/italKét Lecsó Szeged - Étel/italKét Lecsó Szeged - Étel/italKét Lecsó Szeged - Étel/italKét Lecsó Szeged - Étel/italKét Lecsó Szeged - Belső
Tisza Hotel Szeged - 2=3 Akció
2=3 Akció