Nem hiszem el, hogy ez volt a legjobb választás

McDonald's SzegedMcDonald's Szeged a térképen

Átlagos 2021. októberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2022. február 9.
Szegeden a Kárász utcán sétáltunk végig, szinte minden 2. ház aljában van valamilyen vendéglátó egység, és a mellékutcákban is egymást érik a helyek, van, ahol még terasz is van, október utolsó napja ellenére. Számomra szinte ismeretlen a terep, hiszen csak őszi szünetre jöttünk ide Szegedre. Én nyitott voltam kb. bármilyen opcióra.
Na, hová menjünk? Persze a gyerekeket nem hatotta meg az új helyek lehetősége, amikor meglátták az ismerős sárga M betűt, nem volt kérdéses, hogy oda akarnak menni, nekem meg végül is mindegy volt, én igazából enni nem is akartam, legfeljebb egy kávét ittam volna meg.
Ez a Meki egység belülről frissen felújítottnak tűnt, már a modern dizájnnal, a falon vidám, fiatalos figurákkal.
Egyébiránt a szisztéma ugyanaz, bár egyre több egységüknél térnek át az érintőképernyős - csinálja a vendég! - rendelésre, mi a pultnál ÉLŐ embernél adtuk le a rendelést. Sajtburger menü, 20 db-os Nuggets menü édesburgonyával, majonéz, citrom, italok (Ice Tea/gépi). 4000 Ft környékén fizettünk, nem sok, de csak a gyerekek ettek. Nem is akartam, hogy túlrendeljék magukat, de persze így is maradt pár csirkefalat és édesburgonya is, de azt elcsomagoltattuk, magunkkal vittük. Hiába volt svédasztalos vacsora a szállodában, azért utána este még elfogyott ez is...
Mekihez képes elég tisztaság volt, talán itt a vendégközönség is kulturáltabb, mint pl. Budapest egyes részein.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
McDonald's Szeged - EgyébMcDonald's Szeged - EgyébMcDonald's Szeged - EgyébMcDonald's Szeged - EgyébMcDonald's Szeged - EgyébMcDonald's Szeged - EgyébMcDonald's Szeged - EgyébMcDonald's Szeged - EgyébMcDonald's Szeged - Egyéb
Tisza Hotel Szeged - 2=3 Akció
2=3 Akció