Tiszavirág Étterem Szeged

3,8
a 242 szegedi étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, szálláshely étterme, reggeliző
Tiszavirág Étterem Szeged

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Tiszavirág Étterem Szeged vélemények

Gyenge 2016. december 30.a párjával járt itt
Nagy csalódás volt du. 2-kor ebédelni a Tiszavirágban. Kelletlen hozzáállás, csütörtöki napon,a kevés vendég ellenére megtiszteltetésnek kellett vennünk, hogy asztalhoz ülhettünk. Semmi mosoly, fapofa személyzet. Sajnos a nagyobb csalódás csak az ételeknél jött.
Kiváló 2016. május 4.családjával járt itt
Nos. . azt kell mondjam, akárhányszor visszagondolok rá mindig csak a padlizsánkrém és a hagymalekváros óriás hot-dog jut az eszembe, ami egyszerűen zseniális volt. . .
Tiszavirág Étterem Szeged - Étel/italTiszavirág Étterem Szeged - Belső
2016. május 3.barátokkal járt itt
Minden nap elgurultam előtte, mivel kocsival járok és kiváncsivá tett a hely, kalandra vágytam. Aztán, amikor megleptek egy vacsorával, pont ezt a helyet választottam. Szomorú hétköznap estének indult, de mivel nem járok sűrűn étteremben nekem ez ünnep volt! Úrinőnek érezhettem magam pár órára, ami igen jól esett!
Gyenge 2016. január 9.a párjával járt itt
Egy őszi péntek estén tértünk be, mert jókat olvastunk róla. Udvariasan helyünkre kísértek minket, de elég tétlennek tűntek a pincérek, nem volt rajtunk kívül senki se, pedig főszezon volt. Megkaptuk az étlapot, hosszan tanakodtunk a párommal, aztán megköszöntük és távoztunk, még sose tettünk ilyet, kellemetlenül is éreztük magunkat egy picit.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. augusztus 18.családjával járt itt
Fúziós étterem, zseniális ételekkel. Az étlap rövid, mindössze néhány étel. Ez számomra azt jelenti amitkészítenek azt mindig friss alapanyagokból és tökéletesen teszik. Amit ettünk: Káposztás tészta, érdekes és kellemes újragondolása a káposztás kockának, céklával és bacon chipszel, zseniális.
Gyenge 2015. július 26., üzleti partnerrel járt itt
Szerintem a vendég véleménye sokat számít, ha valamivel nem elégedett azt illik tolerálni.
Nem elintézni azzal, hogy "szerintünk minden rendben volt"!
A véres sertés szelet kb. 80% küldtem vissza.....
Borjú, marha vagy bárány esetén elfogadom, hogy ez így jó.
De a vendégem kifejezett kérésére, jól átsütve kértem.
Kiváló 2014. december 11.a párjával járt itt
Mi reggelizni járunk ide és nagyon meg vagyunk elégedve. A kiszolgálás is remek és hely is nagyon kellemes.
Legfőbb erénye, hogy nagyon friss alapanyagokból készülnek az ételek. Frissen sült kenyerek,baguette-k, crossant-ok.
Vannak különleges szendvicsek (körtés-parmezános) és hagyományos ízvilágúak is. A kávé is nagyon finom!
Mindenkinek ajánlom!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márLelkes fotózó - 109 feltöltött kép
Átlagos 2014. május 4.barátokkal járt itt
Barátokkal mentünk az étterembe. Nem tudtam , hogy fúziós konyhája van. Ott jöttem rá, hogy számomra nagyon fontosak a hagyományos ízek. Ennek ellenére megkóstoltam az ételeket. A konzervatívabb gyomornak nem ajánlom. Figyelmes volt a kiszolgálás, a hely maga kellemes. Az ételek ár és mennyiségi aránya nagyon távoli egymástól.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Kiváló 2013. november 12.családjával járt itt
A Tiszavirág vitathatatlanul az első számú, messze legjobb szegedi étteremélményem. S egyben kávézó élményem is. A kávézó azon túl, hogy megejtően kedves a kiszolgálás, még olcsó is, legalábbis, amikor idén tavasszal ott jártunk, akkor az volt, az étteremről ez nem mondható el, viszont hétköznap délben ott is van olcsó menü.
Tiszavirág Étterem Szeged - Étel/italTiszavirág Étterem Szeged - Étel/italTiszavirág Étterem Szeged - Étel/italTiszavirág Étterem Szeged - BelsőTiszavirág Étterem Szeged - Belső