Virág Cukrászda & Kávéház Szeged

Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Virág Cukrászda & Kávéház Szeged vélemények

2017. szeptember 8.a párjával járt itt
hol késel. . . . A Virág cukrászda olyan fogalom Szegeden mint nálunk a Bika. Hosszu évek után tavaly nyáron nyilt meg ujra a 150 éves patinás cuki. Dicséretes,hogy az eredeti állapotában állitották helyre. A butorzattal egyűtt értve. Borús,esőre hajló idő van,mikor a sétálóutcában
beléoünk az ajtón,ráadásul ősz,megkezdődött az iskola .
Virág Cukrászda & Kávéház Szeged - Külső képVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - BelsőVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - BelsőVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - BelsőVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - BelsőVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - Étel/italVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - Étel/italVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - BelsőVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - Külső kép