Belvárosi híd Szeged

Belvárosi híd Szeged
Belvárosi híd SzegedBelvárosi híd Szeged
Belvárosi híd SzegedBelvárosi híd Szeged

Belvárosi híd Szeged bemutatkozása

A szegedi Belvárosi híd összeköti Újszeged városrészt a Tisza másik partján fekvő városrészekkel. Minden év májusában itt rendezik meg a szegedi hídi vásárt. A hidat a nagy szegedi árvizet követően kezdték el építeni, 1880. júliusában írták ki a pályázati feltételeket, majd decemberben megkezdődött az építkezés Feketeházy János és Gustave Eiffel tervei alapján.

Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Belvárosi híd Szeged vélemények

Érdekes 2022. augusztus 14.családjával járt itt
Kora este ismét nyakunkba vettük a várost és most átsétáltunk a Belvárosi Hídon. Egy kellemes séta után átértünk, nagyon szép látvány fogadott minket. A Tisza partján kialakított kis strand, röpi pálya nagyon jó kis programlehetőséget nyújt.
Belvárosi híd Szeged - EgyébBelvárosi híd Szeged - EgyébBelvárosi híd Szeged - Egyéb