Dóm Hotel Szeged

Dóm Hotel Szeged
Dóm Hotel SzegedDóm Hotel Szeged
Dóm Hotel SzegedDóm Hotel Szeged

Dóm Hotel Szeged bemutatkozása

A Dóm Hotel Szeged belvárosában, a Dóm közvetlen szomszédságában várja vendégeit klímatizált szobákkal, étteremmel, saját wellness részleggel, tárgyalóteremmel és mélygarázzsal.

A Dóm Hotel legnépszerűbb csomagjai

Dóm Hotel Szeged - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2025.05.22-ig
Dóm Hotel Szeged - Szilveszter - teljes előrefizetéssel (min. 1 éj)
Szilveszter - teljes előrefizetéssel
12.29-2025.01.01.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Dóm Hotel Szeged vélemények

Kiváló 2024. március 4.a párjával járt itt
Külön kéréseink voltak, amiket a személyzet rögtön és szívesen teljesített. A wellness kifejezés kicsit becsapós volt, leírás alapján kicsit bővebb szolgáltatásra számítottam. Szerintem ezt érdemes lenne konkrétabban kifejteni a honlapon, csak azért, hogy az ember tudja, mire számíthat.
Kiváló 2023. március 6.a párjával járt itt
Nagyon kedves volt a személyzet.
Figyelmesek és az én gluténmentes étkezésemre külön készültek. Nagyon hálás vagyok érte! ! !
Volt egy idősebb úr, aki a reggelit szolgálta fel és olyan fantasztikus belső derűvel tette mindezt, hogy öröm volt Őt látni. Remélem még sokáig teheti. Jó egészséget Neki és a szálloda minden dolgozójának!
Üdvözlettel: Pász Zsuzsanna
Kiváló 2020. augusztus 30.a párjával járt itt
Közel van minden,gyalogosan elérhetők a látványosságok.
Kedves a személyzet,jó a reggeli,nagy a tisztaság,kényelmesek az ágyak,szóval szuper a szálloda.
A fizetős parkolós, kis zsákutca miatt ,érdemes igénybe venni a teremgarázs szolgáltatást,kis mérete miatt előzetesen foglalni kell!(fizetős szolgáltatás)
Kiváló 2020. augusztus 30.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves. A masszázságy korlátlan használata szuper!
Belvárosi, de mégis csendes hely. Alkalmas a tökéletes kikapcsolódásra.
Jó választás volt! :)
Kiváló 2019. november 6.a párjával járt itt
A szálloda Szeged szívében van, minden gyalogosan megközelíthető. A személyzet udvarias, segítőkész, minden kérdésünkre tudtak válaszolni, programot is ajánlottak. Az autót a hotel mélygarázsában tudtuk lerakni, nem az utcán parkolt. A szoba kényelmes, a svédasztalos reggeli minden igényt kielégít. Ha visszatérünk Szegedre csak itt szállunk meg! Bátran ajánlom mindenkinek!
2019. szeptember 10.a párjával járt itt
Jó helyen található a szálloda. Segítőkész és nagyon készséges, udvarias a személyzet. A személygépjárművünket is biztonságosan tudtuk a szálloda mélygarázsában elhelyezni. Nagyon ízletes, finom és bőséges ételek közül lehetett választani az étkezésünk során.
2019. július 21.a párjával járt itt
Nagyon szép a szállás, a személyzet eszméletlenül kedves, segítőkész. Minden egy ugrásra van a hoteltől. Nagyon köszönjük a kedves vendéglátást a személyzetnek! Bárkinek bátran ajánlanám a szállodát! Nagyon tiszta,modern és kiválló helyen van! Ha egyszer visszatérünk Szegedre, csak itt szállunk meg újra :) Köszönjük a kellemes időtöltést :)A jakuzzit a hirdetésből ki kéne venni. A Napfényfürdőbe kapott belépő helyette sokkal eredetibb.
Kiváló 2019. április 23.a párjával járt itt
A szálláshely meghirdetett csomagjában a szolgáltatások között szerepelt a jakuzzi, de azt csak a helyszínen közölték, hogy már nem vehető igénybe, ugyanis régóta elromlott. Kárpótlásul azonban felajánlottak két jegyet a Napfény élményfüdőbe, e gesztus a szálloda rugalmasságát és nagyvonalúságát mutatja, ezúttal is hálás köszönet érte.
2019. április 20.a párjával járt itt
A reggeli változatos, a padlizsánkrém mennyei.
Amikor mi voltunk a jakuzzi nem üzemelt pedig szempont volt a szállás keresésnél. Azt meg lehetett volna javíttatni vagy írni nekünk róla hogy egy szolgáltatás technikai okok miatt elmarad.
Ezen kívül tényleg mindennel meg voltunk elégedve.
2019. január 3.a párjával járt itt
Tiszta, rendezett, kényelmes szoba. A személyzet nagyon kedves és udvarias. A reggeli bőséges és nagy a választék. A belváros közepén minden látnivaló elérhető volt. Egyetlen kifogás, hogy a szobában( Apartman ház) célszerű lett volna két szék, ha már kétszemélyes az apartman. Nem lehetett leülni az asztalhoz egyszerre.
Dóm Hotel Szeged a térképen
6720 SzegedBajza u. 6.
• infraszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Mélygarázs, őrzött: 3000 Forint / éj (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség