6721 Szeged, Bajza u. 6.

Dóm Hotel Szeged értékelése:

4. helyezett a 69 szegedi szállás közül
22. helyezett Dél Alföldön - 552 szállás közül

Dóm Hotel Szeged bemutatkozása

A Dóm Hotel Szeged belvárosában, a Dóm közvetlen szomszédságában várja vendégeit klímatizált szobákkal, étteremmel, saját wellness részleggel, tárgyalóteremmel és mélygarázzsal.

Dóm Hotel Szeged képei

Dóm Hotel Szeged vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 10.
Jó helyen található a szálloda. Segítőkész és nagyon készséges, udvarias a személyzet. A személygépjárművünket is biztonságosan tudtuk a szálloda mélygarázsában elhelyezni. Nagyon ízletes, finom és bőséges ételek közül lehetett választani az étkezésünk során.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 21.
Nagyon szép a szállás, a személyzet eszméletlenül kedves, segítőkész. Minden egy ugrásra van a hoteltől. Nagyon köszönjük a kedves vendéglátást a személyzetnek! Bárkinek bátran ajánlanám a szállodát! Nagyon tiszta,modern és kiválló helyen van! Ha egyszer visszatérünk Szegedre, csak itt szállunk meg újra :) Köszönjük a kellemes időtöltést :)A jakuzzit a hirdetésből ki kéne venni.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
A szálláshely meghirdetett csomagjában a szolgáltatások között szerepelt a jakuzzi, de azt csak a helyszínen közölték, hogy már nem vehető igénybe, ugyanis régóta elromlott. Kárpótlásul azonban felajánlottak két jegyet a Napfény élményfüdőbe, e gesztus a szálloda rugalmasságát és nagyvonalúságát mutatja, ezúttal is hálás köszönet érte.
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 20.
Nagyon szép a szállás, a személyzet eszméletlenül kedves, segítőkész. Minden egy ugrásra van a hoteltől. A reggeli változatos, a padlizsánkrém mennyei. Amikor mi voltunk a jakuzzi nem üzemelt pedig szempont volt a szállás keresésnél. Azt meg lehetett volna javíttatni vagy írni nekünk róla hogy egy szolgáltatás technikai okok miatt elmarad.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Tiszta, rendezett, kényelmes szoba. A személyzet nagyon kedves és udvarias. A reggeli bőséges és nagy a választék. A belváros közepén minden látnivaló elérhető volt. Egyetlen kifogás, hogy a szobában( Apartman ház) célszerű lett volna két szék, ha már kétszemélyes az apartman. Nem lehetett leülni az asztalhoz egyszerre.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 1.
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A három éjszakás pihenést gyermekeinktől kaptuk 50. házassági évfordulónkra. A hotel gyönyörű helyen fekszik, a Dóm közvetlen közelében. Nagyon kedves, segítőkész személyzetet ismerhettünk meg. A hotel minden tekintetben maximálisan megfelelt a nyugodt pihenésünknek. A kaja nagyon ízletes, bőséges és választékos volt.
2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 2.
Ideális pihenőhely. Központi helyen található. Az étterem kinálata a helyi specialitásokkal nagyon jónak itéltük,csak az ételek mennyiségével nem tudtunk megbirkózni, mivel hatalmasak voltak. Szeged gyönyörű város, műemlék épületei szépen felújitottak. Tömegközlekedés igénybevételéhez napi turistajegy jó lenne.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Fantasztikus, barátságos személyzet, finom ételek. A hotel közel van a belvároshoz,bátran ajánlom mindenkinek, akik szabadságukat szeretnék Szegeden eltölteni és egy tiszta, igényes, megbízható szállodát keresnek.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda személyzete nagyon figyelmes,kedves,udvarias. Maximálisan odafigyelnek arra, hogy a vendég jól érezze magát. Nagy a tisztaság, minden szükséges dolog napi feltöltéssel be van készítve a fürdőszobába. Az ételek mennyisége és minősége igazán kiváló. Szeged központjában van, minden látványosság néhány perc alatt elérhető. A parkolás is megoldott.

Szeged
2-4 éjszaka 8.938,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.30-ig
Szeged
2-4 éjszaka 27.475,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, vadaspark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Tisza Alfa Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Novotel Szeged Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 22.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri vacsorával, fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.02.
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 7.605 - 12.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépőjeggyel a Reök-palotába, kedvezményekkel, klíma használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Tisza Sport Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 5.737 - 6.162,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 14.625 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Tisza Corner Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 4.420,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Garden 39 Vendégház
Art Hotel Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 30.700,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, bekészítéssel, wellness részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Vén Diófa Vendégház Szeged
Szeged
2-4 éjszaka 12.488,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig

Szállodák Szegeden és környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes...
Szilveszter (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes őszi kikapcsolódás (min. 2 éj)

SzegedX