6721 Szeged, Bajza u. 6.

Dóm Hotel Szeged értékelése:

2. helyezett a 69 szegedi szállás közül
14. helyezett Dél Alföldön - 569 szállás közül

Dóm Hotel Szeged bemutatkozása

A Dóm Hotel Szeged belvárosában, a Dóm közvetlen szomszédságában várja vendégeit klímatizált szobákkal, étteremmel, saját wellness részleggel, tárgyalóteremmel és mélygarázzsal.

Dóm Hotel Szeged képei

Dóm Hotel Szeged vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 30.
Közel van minden,gyalogosan elérhetők a látványosságok.
Kedves a személyzet,jó a reggeli,nagy a tisztaság,kényelmesek az ágyak,szóval szuper a szálloda.
A fizetős parkolós, kis zsákutca miatt ,érdemes igénybe venni a teremgarázs szolgáltatást,kis mérete miatt előzetesen foglalni kell!(fizetős szolgáltatás)

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 30.
A személyzet nagyon kedves. A masszázságy korlátlan használata szuper!
Belvárosi, de mégis csendes hely. Alkalmas a tökéletes kikapcsolódásra.
Jó választás volt! :)

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 6.
A szálloda Szeged szívében van, minden gyalogosan megközelíthető. A személyzet udvarias, segítőkész, minden kérdésünkre tudtak válaszolni, programot is ajánlottak. Az autót a hotel mélygarázsában tudtuk lerakni, nem az utcán parkolt. A szoba kényelmes, a svédasztalos reggeli minden igényt kielégít. Ha visszatérünk Szegedre csak itt szállunk meg!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 10.
Jó helyen található a szálloda. Segítőkész és nagyon készséges, udvarias a személyzet. A személygépjárművünket is biztonságosan tudtuk a szálloda mélygarázsában elhelyezni. Nagyon ízletes, finom és bőséges ételek közül lehetett választani az étkezésünk során.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 21.
Nagyon szép a szállás, a személyzet eszméletlenül kedves, segítőkész. Minden egy ugrásra van a hoteltől. Nagyon köszönjük a kedves vendéglátást a személyzetnek! Bárkinek bátran ajánlanám a szállodát! Nagyon tiszta,modern és kiválló helyen van! Ha egyszer visszatérünk Szegedre, csak itt szállunk meg újra :) Köszönjük a kellemes időtöltést :)A jakuzzit a hirdetésből ki kéne venni.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
A szálláshely meghirdetett csomagjában a szolgáltatások között szerepelt a jakuzzi, de azt csak a helyszínen közölték, hogy már nem vehető igénybe, ugyanis régóta elromlott. Kárpótlásul azonban felajánlottak két jegyet a Napfény élményfüdőbe, e gesztus a szálloda rugalmasságát és nagyvonalúságát mutatja, ezúttal is hálás köszönet érte.
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 20.
Nagyon szép a szállás, a személyzet eszméletlenül kedves, segítőkész. Minden egy ugrásra van a hoteltől. A reggeli változatos, a padlizsánkrém mennyei. Amikor mi voltunk a jakuzzi nem üzemelt pedig szempont volt a szállás keresésnél. Azt meg lehetett volna javíttatni vagy írni nekünk róla hogy egy szolgáltatás technikai okok miatt elmarad.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Tiszta, rendezett, kényelmes szoba. A személyzet nagyon kedves és udvarias. A reggeli bőséges és nagy a választék. A belváros közepén minden látnivaló elérhető volt. Egyetlen kifogás, hogy a szobában( Apartman ház) célszerű lett volna két szék, ha már kétszemélyes az apartman. Nem lehetett leülni az asztalhoz egyszerre.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 1.
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A három éjszakás pihenést gyermekeinktől kaptuk 50. házassági évfordulónkra. A hotel gyönyörű helyen fekszik, a Dóm közvetlen közelében. Nagyon kedves, segítőkész személyzetet ismerhettünk meg. A hotel minden tekintetben maximálisan megfelelt a nyugodt pihenésünknek. A kaja nagyon ízletes, bőséges és választékos volt.

Szeged
3 nap/2 éjszaka 9.988,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Szeged
2-4 éjszaka 27.475,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, vadaspark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Novotel Szeged Hotel
Szeged
2-3 éjszaka 16.867,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel a Napfényfürdő Aquapolisba, gyermekeknek üdvözlő ajándékkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.20. - 2020.12.29.
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, klíma használattal, internettel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Tisza Sport Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.738 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.04.30-ig
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, fitness belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2020.12.18.
Tisza Corner Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.908 - 6.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2021.03.01. - 2021.12.31.
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, bekészítéssel, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Vén Diófa De Lux Panzió
Szeged
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, gyertya és bon bon bekészítéssel, korlátlan kávé és tea fogyasztással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Nyárfás Apartmanház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.11.25-ig
Mozart Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.553 - 7.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátás
Érvényes: 2021.01.01-ig
Szeged
2-4 éjszaka 8.938,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig

Szállodák Szeged környékén
Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Hétköznapi alföldi wellness (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény (min. 2 éj)

SzegedX