Macskák: Iskola kezdés helyett pihenés - Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged értékelése
1. helyezett a 69 szegedi szállás közül

Iskola kezdés helyett pihenés

2019. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 5.
Mindennel elégedettek voltunk. Számunkra megfelelő választék az étteremben, ami finom is volt. A fürdő csodálatos, szeptember elején tömeg sem volt. Nagyon örültünk, hogy 11-ig kellett elhagyni a szobát, így még egy délelőtti szaunázásra és fürdésre is volt időnk!

Szeretnéd követni Macskák felhasználót?    Igen

2019. október 5. - Hunguest Hotel Forrás Szeged válasza Macskák értékelésére:
Kedves Mihályi Csilla!
Köszönjük értékelését! Várjuk vissza Önöket mihamarabb Szállodánkba!
Üdvözlettel:
Hack Andrea
értékesítés
Hack Andrea (Hunguest Hotel Forrás Szeged)
Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged
6726 Szeged
Szent-Györgyi Albert u. 16-24.

2019. szeptember 23.
A többi 4 csillagos Hunguest Hotelhez hasonlítva, amikben eddig jártam,ez a szálloda 5 csillagot érdemel. Egyszerűen szuper és kifogástalan minden. A szobák, a wellness, az étterem, a kiszolgálás, a környezet, tényleg minden igényt kielégítő. Akinek ez nem tetszik, mint ahogy egy hozzászólásban...

2019. szeptember 7.
Igazából nem akarok írni semmi elmarasztalót, mert nem lehet. Minden tökéletes volt, főleg az ételek, udvariasak voltak a felszolgálók,jó volt a választék. Igaz, nem volt a lehetőségekben jelezve a déli leves lehetőségét, ami kedves kis meglepetés volt, de talán lehetett volna két fajta; olyan...

2019. augusztus 9.
Hát egy igazi 4*-s hely. Megérdemli, jó helyen van szép tiszta rendezett tágas. Gyerekeseknek tényleg minden van ami csak kell.A fürdőbe való átjárás szuper. A kaják kiválóak,bőséges és sok fajta választék, a személyzet nagyon aranyos segítőkész. Tágas kényelmes szobák, jó erkély ahol lehet a...

Hunguest Hotel Forrás Szeged, Szeged kiemelt csomagajánlatai
 - Fergeteges csobbanás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.625 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-22 - 2020-08-31
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 42.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 24.500 - 28.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-10-13 - 2020-08-31