csungi: Őszi csobbanás városnézéssel. - Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged értékelése
1. helyezett a 69 szegedi szállás közül

Őszi csobbanás városnézéssel.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 17.
A szálloda a város csendes részén van de a belváros akár tömegközlekedéssel is könnyen elérhető. Szomszédos fürdő ahová közvetlen az átjárás minden korosztályt kielégít. A szobák komfortosak a személyzet nagyon kedves. Az étkezés megfelelő talán kicsit a kínálat lehetett volna bővebb. Ezen kívül minden tökéletes, jó választás. Remélhetőleg a parkolás ingyenessége is megmarad.

Étkezés:

Szeretnéd követni csungi felhasználót?    Igen

2019. november 9. - Hunguest Hotel Forrás Szeged válasza csungi értékelésére:
Kedves Borbély László!
Köszönjük értékelését! Várjuk vissza Önöket mielőbb Szállodánkba!
Üdvözlettel:
Hack Andrea
értékesítés
Hack Andrea (Hunguest Hotel Forrás Szeged)
Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged
6726 Szeged
Szent-Györgyi Albert u. 16-24.

2019. október 18.
A nagy méretű hotelekre jellemző személytelenség kicsit sem volt érezhető a szálláson. A személyzet figyelmes, az étterem választéka kifejezett változatos, magas színvonalú. A fürdési lehetőségek minden igényt kielégítenek, hétköznapokon a csendes fürdőrész kifejezetten kellemes (szerény számú...

2019. szeptember 23.
A többi 4 csillagos Hunguest Hotelhez hasonlítva, amikben eddig jártam,ez a szálloda 5 csillagot érdemel. Egyszerűen szuper és kifogástalan minden. A szobák, a wellness, az étterem, a kiszolgálás, a környezet, tényleg minden igényt kielégítő. Akinek ez nem tetszik, mint ahogy egy hozzászólásban...

2019. szeptember 7.
Igazából nem akarok írni semmi elmarasztalót, mert nem lehet. Minden tökéletes volt, főleg az ételek, udvariasak voltak a felszolgálók,jó volt a választék. Igaz, nem volt a lehetőségekben jelezve a déli leves lehetőségét, ami kedves kis meglepetés volt, de talán lehetett volna két fajta; olyan...

Hunguest Hotel Forrás Szeged, Szeged kiemelt csomagajánlatai
 - Fergeteges csobbanás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.625 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-22 - 2020-08-31
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 41.767,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 24.500 - 28.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-14 - 2020-08-31