Dugonics Sándor: Kellemes hétvége a Novotel-ben - Novotel Szeged Hotel Szeged

2. helyezett a 69 szegedi szállás közül

Kellemes hétvége a Novotel-ben

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 1.
Jó elhelyezkedés, a belváros pár perc sétával elérhető. Tisztaság tökéletes. Személyzet nagyon udvarias, segítőkész. Tv csatornáknál több sport adót szívesen vettem volna.

Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Dugonics Sándor felhasználót?    Igen

Novotel Szeged Hotel Szeged
6721 Szeged
Maros u. 1.

2019. augusztus 16.
Minden tökéletes volt. Csodálatos panoráma az erkélyről, hatalmas választék a reggelinél. Ami különösen tetszett az az volt, hogy mind a 4 gyerek kedves kis plüss ajándékot kapott érkezéskor. Ide térünk vissza legközelebb is, ha Szegeden járunk. Egyetlen pici negatívum, hogy a lift nem mindig...

2019. augusztus 10.
Négy csodálatos napot töltöttünk Szegeden, a Novotel Szegedben "Hétköznapi Vakáció a Dél-Alföldön" csomaggal. A szálloda munkatársai kedvesek, udvariasak és segítőkészek. Nagyon sok a fiatal, különösen az étteremben! A szobák tágasak és kényelmesek. Nagyon tetszett, hogy a vízforraló és a...

2019. július 4.
A szálloda belső terei impozánsan fel vannak újítva, a szoba tiszta, kényelmes, kellemes kilátást biztosított. Egy probléma volt: a lift nem mindig működött, de igyekeztek kárpótolni minket.

Novotel Szeged Hotel, Szeged kiemelt csomagajánlatai
 - Szilveszter a Dél-Alföldön (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 22.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri vacsorával, fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-28 - 2020-01-02
 - Őszi szünet (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Vadaspark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-25 - 2019-11-03
 - Őszi kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-10-25