Novotel Szeged Hotel Szeged ★★★★

Novotel Szeged Hotel Szeged értékelése:

3. helyezett a 69 szegedi szállás közül
15. helyezett Dél Alföldön - 569 szállás közül

Novotel Szeged Hotel Szeged bemutatkozása

A négycsillagos Novotel Szeged Hotel a város legszebb részén, a Tisza partján 136 szobával (melyből 6 lakosztály) várja kedves vendégeit. A Szeged szívében álló szálloda egy kilométerre található a Móra Ferenc Múzeumtól és két kilométerre a szegedi Dómtól. A szállodában egy étterem, bár és szemináriumi termek is rendelkezésre állnak.

Novotel Szeged Hotel Szeged képei

Novotel Szeged Hotel Szeged

Novotel Szeged Hotel Szeged vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 30.
Minden szoba erkélyes és gyönyörű kilátás nyílik a kivilágított Dómra és
Tisza-partra. Központi fekvése miatt minden látnivaló 10 percen belül elérhető. Nagyon közeli az Anna gyógyfürdő, még reggeli előtti frissítő úszásra is ajánlható!

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 2.
A hotel várakozáson felüli volt. A szoba tiszta, kényelmes, nagyon jól felszerelt. Nagyon szép kilátással a Tiszára. Minden gyalog megközelíthető, mert a hotel a belvárosban van. Ami a legkellemesebb volt számunkra az ellátás, az alkalmazottak kedvessége, vendégszeretete. Nagyon jól éreztük magunkat.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 2.
Az étterem kiszolgálása a " nehezítés " ellenére fantasztikus volt. A személyzet segítőkész , kedves. Az ajándék a gyerekeknek kedves gesztus számukra. Vadasparki belépő pótolta a welnest. A járvány miatt nem volt welnes szolgáltatás, ezt sajnáljuk. Kiváló pünkösdi napokat töltöttünk itt, annak ellenére , hogy nem voltak témacentrikus rendezvények.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 9.
2 éjszakát töltöttünk ott. A szálloda személyzete segítőkész volt, az ételek minősége, mennyisége is kiváló, valamint a választék is szuper. Ami viszont nem tetszett, hogy a wellness részleg nagyon pici, sorba kellett állni a jakuzzinál, valamint az infraszauna nem volt befűtve. Tudom, hogy nem kimondottan wellnesshotel, ennek ellenére kicsit többet vártam volna tőle.

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
A szálloda a városon belül nagyon szép helyen van. A sétálóutcák nincsenek messze. A szoba és a szolgáltatások a várakozásomnak megfelelőek, kiválóak voltak. A reggeli fejedelmi.

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Bőséges reggeli, és változatos vacsora! Ízletes a konyha! Jók a pincérek, fürgék, és figyelnek a részletekre.
A 205-ös szobában a nyílászáró nem lett ellenőrizve, meg van vetemedve az erkély ajtó, lentről felfelé kb.80 nem zár, és ha nem barikádozzuk el párnákkal, 15 fok volt a szobában

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
A szálloda elhelyezkedése és az erkélyről való kilátás tökéletes. (Mi a Tiszára, a hídra és a dómra láttunk. )
A személyzet kedves, barátságos, segítőkész volt. A tisztaság, a szobák nagysága, berendezése is fantasztikus. Azt kaptuk, amit vártunk, az ételek finomak, ízletesek, változatosak voltak. Tudjuk, hogy nem az Önök hibája, de a fürdőköntös hiányzott a wellnesshez.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
A kilátás gyönyörű volt. A szoba tiszta és kényelmes volt. A személyzet segítőkész és udvarias volt. Az étterem esztétikus volt, a menüsor választékos volt. Külön örültünk az egész napos élményfürdő belépőnek a gyermekünk miatt.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
A szálloda részéről a fogadás kiváló, figyelmes, segítő. A recepción velünk foglalkozó fiatal, kedves hölgy, felhívta a városban / az ünnepekre való tekintettel / található érdekességekre, a parkolási lehetőségekre is a figyelmünket. A programként ajánlott fürdési lehetőség kiválónak bizonyult, köszönjük.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
A szálloda szép, a személyzet nagyon kedves. A szoba kényelmes, az étkezések (reggeli-vacsora) finom és bőséges . A welness részleg nagyon kicsi és kevés.

Szeged
2-3 éjszaka 16.867,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel a Napfényfürdő Aquapolisba, gyermekeknek üdvözlő ajándékkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.20. - 2020.12.29.
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.275 - 14.175,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, klíma használattal, internettel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Tisza Sport Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.738 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.04.30-ig
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, fitness belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2020.12.18.
Dóm Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 9.988,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Tisza Corner Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.908 - 6.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2021.03.01. - 2021.12.31.
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, bekészítéssel, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Vén Diófa De Lux Panzió
Szeged
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, gyertya és bon bon bekészítéssel, korlátlan kávé és tea fogyasztással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Nyárfás Apartmanház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.11.25-ig
Mozart Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.553 - 7.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátás
Érvényes: 2021.01.01-ig
Szeged
2-3 éjszaka 11.783,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépőkkel, szobai bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Szeged környékén
Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Hétköznapi alföldi wellness (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény (min. 2 éj)

SzegedX