Novotel Szeged Hotel Szeged ★★★★

Novotel Szeged Hotel Szeged értékelése:

2. helyezett a 69 szegedi szállás közül
12. helyezett Dél Alföldön - 552 szállás közül

Novotel Szeged Hotel Szeged bemutatkozása

A négycsillagos Novotel Szeged Hotel a város legszebb részén, a Tisza partján 136 szobával (melyből 6 lakosztály) várja kedves vendégeit. A Szeged szívében álló szálloda egy kilométerre található a Móra Ferenc Múzeumtól és két kilométerre a szegedi Dómtól. A szállodában egy étterem, bár és szemináriumi termek is rendelkezésre állnak.

Novotel Szeged Hotel Szeged képei

Novotel Szeged Hotel Szeged

Novotel Szeged Hotel Szeged vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16.
Minden tökéletes volt. Csodálatos panoráma az erkélyről, hatalmas választék a reggelinél. Ami különösen tetszett az az volt, hogy mind a 4 gyerek kedves kis plüss ajándékot kapott érkezéskor. Ide térünk vissza legközelebb is, ha Szegeden járunk. Egyetlen pici negatívum, hogy a lift nem mindig működött tökéletesen. Ettől eltekintve minden szolgáltatásuk kifogástalan.

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10.
Négy csodálatos napot töltöttünk Szegeden, a Novotel Szegedben "Hétköznapi Vakáció a Dél-Alföldön" csomaggal. A szálloda munkatársai kedvesek, udvariasak és segítőkészek. Nagyon sok a fiatal, különösen az étteremben! A szobák tágasak és kényelmesek. Nagyon tetszett, hogy a vízforraló és a bekészített csészék is a szoba felszerelése.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 4.
A szálloda belső terei impozánsan fel vannak újítva, a szoba tiszta, kényelmes, kellemes kilátást biztosított.
Egy probléma volt: a lift nem mindig működött, de igyekeztek kárpótolni minket.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 1.
Jó elhelyezkedés, a belváros pár perc sétával elérhető. Tisztaság tökéletes. Személyzet nagyon udvarias, segítőkész. Tv csatornáknál több sport adót szívesen vettem volna.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Kítűnő elhelyezkedés a Tisza partján, közel a belvároshoz. Étkezéskor nagy választék, folyamatosan utántöltik, kedves a személyzet, kifogástalan a tisztaság. Nagyon jó kis gyereksarok az étkező szintjén. Észrevételek: a liftek működése kissé kiszámíthatatlan, a jacussi picike és estére már nem túl tiszta.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 10.
Nagyon jó a véleményünk minden rendben volt az étterem árai kissé túlzoak de hát ez egy négycsillagos szálloda és semmi sem kötelező de a kényelem az kifogástalan.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 7.
Szép helyen, gyönyörű kilátással a városra és a Tiszára. Két légterű apartmanban voltunk. A szoba nagyszerű, kényelmes. A két televízióhoz azért jó lett volna még egy távirányító. A Wi-fi használhatatlan a hetediken szobában. Tisztaság volt. A szobai bekészítés is jól jött. A fürdőben a pipere bekészítést is pótolták, ha elfogyott.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
Gyönyörű a város, sok látnivalóval! A szenteste karácsonyi zenével meghittebb lehetne. Reggelinél és a vacsoránál a szobaszámmal ellátott asztal megkönnyítené, hogy nem kellene tányérral a kézben asztalt vadászni. Csokoládé, vagy ital kupon helyett az első étkezésnél a főúr az asztalhoz kísérhetné a vendéget. A wellness a szálloda méretéhez képest kicsi.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 25.
Családi összehangolódás karácsonyra. Kiváló helyen van,jó a megközelítés. Tiszta,kényelmes szálloda. Kifogástalan az ellátás és a személyzet. Biztosan visszatérünk. Maximálisan meg voltunk elégedve mindennel. Elsődleges szempont a vàrosi làtnivalók megközelítése, as ètkezés minősége és a kényelmes volt,especially maradéktalanul teljesült.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 25.
2018.12.23-25-ig voltunk a szállodában ! A reggeli és a vacsora bőséges és finom volt ! Meglepetés volt hogy gondoltak arra is hogy ha valaki tejérzékeny az is tudjon legalább tejet inni ! Köszönjük szépen ,jól éreztük magunkat !

Szeged
3 nap/2 éjszaka 22.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri vacsorával, fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.02.
Szeged
2-3 éjszaka 15.867,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Tisza Alfa Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 7.605 - 12.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépőjeggyel a Reök-palotába, kedvezményekkel, klíma használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Tisza Sport Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 5.737 - 6.162,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 14.625 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Dóm Hotel
Szeged
2-4 éjszaka 8.938,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.30-ig
Tisza Corner Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 4.420,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Garden 39 Vendégház
Érvényes: 2020.10.21-ig
Art Hotel Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 27.630,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, bekészítéssel, wellness részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Vén Diófa Vendégház Szeged
Érvényes: 2020.10.21-ig
Szeged
2-3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.04. - 2019.12.20.

Szállodák Szegeden és környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes...
Szilveszter - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Év végi árzuhanás Gyopárosfürdőn (min. 2 éj)

SzegedX