Novotel Szeged Hotel Szeged ★★★★

Novotel Szeged Hotel Szeged értékelése:

3. helyezett a 69 szegedi szállás közül
16. helyezett Dél Alföldön - 562 szállás közül

Novotel Szeged Hotel Szeged bemutatkozása

A négycsillagos Novotel Szeged Hotel a város legszebb részén, a Tisza partján 136 szobával (melyből 6 lakosztály) várja kedves vendégeit. A Szeged szívében álló szálloda egy kilométerre található a Móra Ferenc Múzeumtól és két kilométerre a szegedi Dómtól. A szállodában egy étterem, bár és szemináriumi termek is rendelkezésre állnak.

Novotel Szeged Hotel Szeged képei

Novotel Szeged Hotel Szeged

Novotel Szeged Hotel Szeged vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 9.
2 éjszakát töltöttünk ott. A szálloda személyzete segítőkész volt, az ételek minősége, mennyisége is kiváló, valamint a választék is szuper. Ami viszont nem tetszett, hogy a wellness részleg nagyon pici, sorba kellett állni a jakuzzinál, valamint az infraszauna nem volt befűtve. Tudom, hogy nem kimondottan wellnesshotel, ennek ellenére kicsit többet vártam volna tőle.

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
A szálloda a városon belül nagyon szép helyen van. A sétálóutcák nincsenek messze. A szoba és a szolgáltatások a várakozásomnak megfelelőek, kiválóak voltak. A reggeli fejedelmi.

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Bőséges reggeli, és változatos vacsora! Ízletes a konyha! Jók a pincérek, fürgék, és figyelnek a részletekre.
A 205-ös szobában a nyílászáró nem lett ellenőrizve, meg van vetemedve az erkély ajtó, lentről felfelé kb.80 nem zár, és ha nem barikádozzuk el párnákkal, 15 fok volt a szobában

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
A szálloda elhelyezkedése és az erkélyről való kilátás tökéletes. (Mi a Tiszára, a hídra és a dómra láttunk. )
A személyzet kedves, barátságos, segítőkész volt. A tisztaság, a szobák nagysága, berendezése is fantasztikus. Azt kaptuk, amit vártunk, az ételek finomak, ízletesek, változatosak voltak. Tudjuk, hogy nem az Önök hibája, de a fürdőköntös hiányzott a wellnesshez.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
A kilátás gyönyörű volt. A szoba tiszta és kényelmes volt. A személyzet segítőkész és udvarias volt. Az étterem esztétikus volt, a menüsor választékos volt. Külön örültünk az egész napos élményfürdő belépőnek a gyermekünk miatt.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
A szálloda részéről a fogadás kiváló, figyelmes, segítő. A recepción velünk foglalkozó fiatal, kedves hölgy, felhívta a városban / az ünnepekre való tekintettel / található érdekességekre, a parkolási lehetőségekre is a figyelmünket. A programként ajánlott fürdési lehetőség kiválónak bizonyult, köszönjük.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
A szálloda szép, a személyzet nagyon kedves. A szoba kényelmes, az étkezések (reggeli-vacsora) finom és bőséges . A welness részleg nagyon kicsi és kevés.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 29.
a kilátás a 8.emeletről csodás,a szoba fütését nem lehetett szabályozni,ezért ki kellett nyitni az erkélyajtót,de akkor nagyon hangos lett a városi zaj,amitől nem lehetett rendesen aludni,tv-t nézni

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
A szálloda elhelyezkedése kiváló: Tiszára és városra néző kilátás, a város nevezetességeinek könnyű elérhetősége. Kedves, udvarias fogadtatás, tájékoztatás és segítőkészség a személyzet részéről. Kellemes, tiszta környezet, csöndes szoba. Az étkezés finom, bőséges, változatos, minden igényt kielégítő. Ezt a szállodát szívesen ajánljuk barátainknak, ismerőseinknek.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16.
Minden tökéletes volt. Csodálatos panoráma az erkélyről, hatalmas választék a reggelinél. Ami különösen tetszett az az volt, hogy mind a 4 gyerek kedves kis plüss ajándékot kapott érkezéskor. Ide térünk vissza legközelebb is, ha Szegeden járunk. Egyetlen pici negatívum, hogy a lift nem mindig működött tökéletesen. Ettől eltekintve minden szolgáltatásuk kifogástalan.

Szeged
2 nap/1 éjszaka 7.972 - 15.944,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Szeged
2-3 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szobai bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Tisza Alfa Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.01. - 2021.04.05.
Tisza Hotel
Szeged
4 nap/3 éjszaka 14.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, ajándék múzeumi belépőkkel, városnézés kisvonattal, korai bejelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.13-ig
Tisza Sport Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 9.495,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.01. - 2021.04.30.
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 18.000 - 21.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Dóm Hotel
Szeged
2-4 éjszaka 8.938,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Tisza Corner Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.01. - 2020.12.31.
Garden 39 Vendégház
Érvényes: 2021.04.05-ig
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 16.900 - 33.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, bekészítéssel, wellness részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Vén Diófa Vendégház Szeged
Érvényes: 2021.04.05-ig
Szeged
2-3 éjszaka 10.533,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, városnéző kisvonatozással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.03. - 2020.06.19.

Szállodák Szegeden és környékén
Tisza Hotel Szeged
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Húsvéti ünnepi hétvégi ajánlat (min. 3 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Öt éjszakás üdülés (min. 5 éj)

SzegedX