Novotel Szeged Hotel Szeged ★★★★

Novotel Szeged Hotel Szeged értékelése:

3. helyezett a 69 szegedi szállás közül
14. helyezett Dél Alföldön - 558 szállás közül

Novotel Szeged Hotel Szeged bemutatkozása

A négycsillagos Novotel Szeged Hotel a város legszebb részén, a Tisza partján 136 szobával (melyből 6 lakosztály) várja kedves vendégeit. A Szeged szívében álló szálloda egy kilométerre található a Móra Ferenc Múzeumtól és két kilométerre a szegedi Dómtól. A szállodában egy étterem, bár és szemináriumi termek is rendelkezésre állnak.

Novotel Szeged Hotel Szeged képei

Novotel Szeged Hotel Szeged

Novotel Szeged Hotel Szeged vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 29.
a kilátás a 8.emeletről csodás,a szoba fütését nem lehetett szabályozni,ezért ki kellett nyitni az erkélyajtót,de akkor nagyon hangos lett a városi zaj,amitől nem lehetett rendesen aludni,tv-t nézni

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
A szálloda elhelyezkedése kiváló: Tiszára és városra néző kilátás, a város nevezetességeinek könnyű elérhetősége. Kedves, udvarias fogadtatás, tájékoztatás és segítőkészség a személyzet részéről. Kellemes, tiszta környezet, csöndes szoba. Az étkezés finom, bőséges, változatos, minden igényt kielégítő. Ezt a szállodát szívesen ajánljuk barátainknak, ismerőseinknek.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16.
Minden tökéletes volt. Csodálatos panoráma az erkélyről, hatalmas választék a reggelinél. Ami különösen tetszett az az volt, hogy mind a 4 gyerek kedves kis plüss ajándékot kapott érkezéskor. Ide térünk vissza legközelebb is, ha Szegeden járunk. Egyetlen pici negatívum, hogy a lift nem mindig működött tökéletesen. Ettől eltekintve minden szolgáltatásuk kifogástalan.

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10.
Négy csodálatos napot töltöttünk Szegeden, a Novotel Szegedben "Hétköznapi Vakáció a Dél-Alföldön" csomaggal. A szálloda munkatársai kedvesek, udvariasak és segítőkészek. Nagyon sok a fiatal, különösen az étteremben! A szobák tágasak és kényelmesek. Nagyon tetszett, hogy a vízforraló és a bekészített csészék is a szoba felszerelése.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 4.
A szálloda belső terei impozánsan fel vannak újítva, a szoba tiszta, kényelmes, kellemes kilátást biztosított.
Egy probléma volt: a lift nem mindig működött, de igyekeztek kárpótolni minket.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 1.
Jó elhelyezkedés, a belváros pár perc sétával elérhető. Tisztaság tökéletes. Személyzet nagyon udvarias, segítőkész. Tv csatornáknál több sport adót szívesen vettem volna.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Kítűnő elhelyezkedés a Tisza partján, közel a belvároshoz. Étkezéskor nagy választék, folyamatosan utántöltik, kedves a személyzet, kifogástalan a tisztaság. Nagyon jó kis gyereksarok az étkező szintjén. Észrevételek: a liftek működése kissé kiszámíthatatlan, a jacussi picike és estére már nem túl tiszta.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 10.
Nagyon jó a véleményünk minden rendben volt az étterem árai kissé túlzoak de hát ez egy négycsillagos szálloda és semmi sem kötelező de a kényelem az kifogástalan.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 7.
Szép helyen, gyönyörű kilátással a városra és a Tiszára. Két légterű apartmanban voltunk. A szoba nagyszerű, kényelmes. A két televízióhoz azért jó lett volna még egy távirányító. A Wi-fi használhatatlan a hetediken szobában. Tisztaság volt. A szobai bekészítés is jól jött. A fürdőben a pipere bekészítést is pótolták, ha elfogyott.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
Gyönyörű a város, sok látnivalóval! A szenteste karácsonyi zenével meghittebb lehetne. Reggelinél és a vacsoránál a szobaszámmal ellátott asztal megkönnyítené, hogy nem kellene tányérral a kézben asztalt vadászni. Csokoládé, vagy ital kupon helyett az első étkezésnél a főúr az asztalhoz kísérhetné a vendéget. A wellness a szálloda méretéhez képest kicsi.

Szeged
2-3 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.15-ig
Szeged
2 nap/1 éjszaka 7.640 - 8.803,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Tisza Alfa Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Tisza Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 11.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, múzeum belépővel, korai bejelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Tisza Sport Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 5.737 - 6.162,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 20.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Dóm Hotel
Szeged
2-4 éjszaka 8.938,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Tisza Corner Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 4.518,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Garden 39 Vendégház
Érvényes: 2021.01.18-ig
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 15.210 - 16.560,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, bekészítéssel, wellness részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Vén Diófa Vendégház Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.18-ig
Szeged
4 nap/3 éjszaka 17.217,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szoba bekészítéssel, vadaspark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.

Szállodák Szegeden és környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Tavaszi napok (min. 2 éj)

SzegedX