juditgondos: Pazar szálloda, remek helyen - Novotel Szeged Hotel Szeged

Novotel Szeged Hotel Szeged értékelése
2. helyezett a 69 szegedi szállás közül

Pazar szálloda, remek helyen

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16.
Minden tökéletes volt. Csodálatos panoráma az erkélyről, hatalmas választék a reggelinél. Ami különösen tetszett az az volt, hogy mind a 4 gyerek kedves kis plüss ajándékot kapott érkezéskor. Ide térünk vissza legközelebb is, ha Szegeden járunk.
Egyetlen pici negatívum, hogy a lift nem mindig működött tökéletesen. Ettől eltekintve minden szolgáltatásuk kifogástalan.

Szeretnéd követni juditgondos felhasználót?    Igen

Novotel Szeged Hotel Szeged
6721 Szeged
Maros u. 1.

2019. augusztus 10.
Négy csodálatos napot töltöttünk Szegeden, a Novotel Szegedben "Hétköznapi Vakáció a Dél-Alföldön" csomaggal. A szálloda munkatársai kedvesek, udvariasak és segítőkészek. Nagyon sok a fiatal, különösen az étteremben! A szobák tágasak és kényelmesek. Nagyon tetszett, hogy a vízforraló és a...

2019. július 4.
A szálloda belső terei impozánsan fel vannak újítva, a szoba tiszta, kényelmes, kellemes kilátást biztosított. Egy probléma volt: a lift nem mindig működött, de igyekeztek kárpótolni minket.

2019. május 1.
Jó elhelyezkedés, a belváros pár perc sétával elérhető. Tisztaság tökéletes. Személyzet nagyon udvarias, segítőkész. Tv csatornáknál több sport adót szívesen vettem volna.

Novotel Szeged Hotel, Szeged kiemelt csomagajánlatai
 - Szilveszter a Dél-Alföldön (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 22.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri vacsorával, fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-28 - 2020-01-02
 - Őszi szünet (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Vadaspark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-25 - 2019-11-03
 - Őszi kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-10-25