NMJulcsi: Hétköznapi Vakáció a Dél-Alföldön barátokkal - Novotel Szeged Hotel Szeged

Novotel Szeged Hotel Szeged értékelése
2. helyezett a 69 szegedi szállás közül

Hétköznapi Vakáció a Dél-Alföldön barátokkal

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10.
Négy csodálatos napot töltöttünk Szegeden, a Novotel Szegedben "Hétköznapi Vakáció a Dél-Alföldön" csomaggal. A szálloda munkatársai kedvesek, udvariasak és segítőkészek. Nagyon sok a fiatal, különösen az étteremben! A szobák tágasak és kényelmesek. Nagyon tetszett, hogy a vízforraló és a bekészített csészék is a szoba felszerelése. A kávé, tea nem csak az érkezéskor várt, hanem folyamatosan pótolták a készletet. A tisztálkodó szereket is folyamatosan pótolták ha kellett, illetve szükség esetén kérhettünk a recepción, amit 5 perc elteltével már hoztak is a szobába. Egyedül a fürdőszoba szűkös kissé, főleg zuhanyzás alkalmával. Bár külön ágyas szobákat kértünk, franciaágyasat kaptunk, (amin a takaró egy db hatalmas), de a szoba tartozéka még egy kanapé is. Így tudtunk külön ágyon aludni. A takarító munkatárs kérésünkre azonnal hozott plusz ágyneműt, és minden nap megkérdezték mire lenne szükségünk.
Nagyon tetszett az erkély és a kilátás a Dómra, de sajnos nem tudtunk kiülni, mert nincsenek kinti bútorok. A wifi gyors, de nehézkes az elérése és minden alkalommal újra be kell lépni. A csomaghoz kapott belépők minden személyre vonazkoznak, teljes értékűek és igazán remek programot nyújtottak. A reggeli bőséges, hatalmas a választék. A wellness kicsi, de még késő este is használhattuk! Végül szintén pozitívum, hogy a fizetés alkalmával a szobák költségét igényeink szerint megbontották. +1: Nagyon szimpatikus és követendő példa a fenntarthatóságra való felhívás, ösztönzés!

Szeretnéd követni NMJulcsi felhasználót?    Igen

Novotel Szeged Hotel Szeged
6721 Szeged
Maros u. 1.

2019. augusztus 16.
Minden tökéletes volt. Csodálatos panoráma az erkélyről, hatalmas választék a reggelinél. Ami különösen tetszett az az volt, hogy mind a 4 gyerek kedves kis plüss ajándékot kapott érkezéskor. Ide térünk vissza legközelebb is, ha Szegeden járunk. Egyetlen pici negatívum, hogy a lift nem mindig...

2019. július 4.
A szálloda belső terei impozánsan fel vannak újítva, a szoba tiszta, kényelmes, kellemes kilátást biztosított. Egy probléma volt: a lift nem mindig működött, de igyekeztek kárpótolni minket.

2019. május 1.
Jó elhelyezkedés, a belváros pár perc sétával elérhető. Tisztaság tökéletes. Személyzet nagyon udvarias, segítőkész. Tv csatornáknál több sport adót szívesen vettem volna.

Novotel Szeged Hotel, Szeged kiemelt csomagajánlatai
 - Szilveszter a Dél-Alföldön (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 22.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri vacsorával, fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-28 - 2020-01-02
 - Karácsonyi ajánlat (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 15.867,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-23 - 2019-12-27
 - Téli éjszakák (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-04 - 2019-12-20