BBValentin: Kellemes szálláshely néhány napos városnézéshez - Novotel Szeged Hotel Szeged

Novotel Szeged Hotel Szeged értékelése
2. helyezett a 69 szegedi szállás közül

Kellemes szálláshely néhány napos városnézéshez

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
A szálloda elhelyezkedése kiváló: Tiszára és városra néző kilátás, a város nevezetességeinek könnyű elérhetősége. Kedves, udvarias fogadtatás, tájékoztatás és segítőkészség a személyzet részéről. Kellemes, tiszta környezet, csöndes szoba. Az étkezés finom, bőséges, változatos, minden igényt kielégítő. Ezt a szállodát szívesen ajánljuk barátainknak, ismerőseinknek.

Szeretnéd követni BBValentin felhasználót?    Igen

Novotel Szeged Hotel Szeged
6721 Szeged
Maros u. 1.

2019. október 29.
a kilátás a 8.emeletről csodás,a szoba fütését nem lehetett szabályozni,ezért ki kellett nyitni az erkélyajtót,de akkor nagyon hangos lett a városi zaj,amitől nem lehetett rendesen aludni,tv-t nézni

2019. augusztus 16.
Minden tökéletes volt. Csodálatos panoráma az erkélyről, hatalmas választék a reggelinél. Ami különösen tetszett az az volt, hogy mind a 4 gyerek kedves kis plüss ajándékot kapott érkezéskor. Ide térünk vissza legközelebb is, ha Szegeden járunk. Egyetlen pici negatívum, hogy a lift nem mindig...

2019. augusztus 10.
Négy csodálatos napot töltöttünk Szegeden, a Novotel Szegedben "Hétköznapi Vakáció a Dél-Alföldön" csomaggal. A szálloda munkatársai kedvesek, udvariasak és segítőkészek. Nagyon sok a fiatal, különösen az étteremben! A szobák tágasak és kényelmesek. Nagyon tetszett, hogy a vízforraló és a...

Novotel Szeged Hotel, Szeged kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsonyi ajánlat (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 16.867,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-23 - 2019-12-28
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 7.640 - 9.633,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-24 - 2020-03-31
 - Téli Éjszakák a Tisza partján (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-02 - 2020-03-31