Ady Bár & Galéria Székesfehérvár

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Ady Bár & Galéria Székesfehérvár vélemények

Kiváló 2017. szeptember 19.egyedül járt itt
Ady az egyik kedvenc költőm, tetszett, hogy egy művészeti galériát, ami egyben egy kis kávézó-söröző is, éppen róla neveztek el. Mondjuk igaz, hogy az Ady Endre utcában vannak, valószínűleg ez adhatta az ötletet, de akkor is találó, hiszen tudvalévő, hogy a költő sem vetette meg a jóféle kávéházakat, elég sok időt töltött ezekben barátaival, kollégáival.
Ady Bár & Galéria Székesfehérvár - Külső képAdy Bár & Galéria Székesfehérvár - Külső képAdy Bár & Galéria Székesfehérvár - Külső képAdy Bár & Galéria Székesfehérvár - Külső képAdy Bár & Galéria Székesfehérvár - EgyébAdy Bár & Galéria Székesfehérvár - Étlap/itallapAdy Bár & Galéria Székesfehérvár - Külső képAdy Bár & Galéria Székesfehérvár - Külső kép