Ne egyetek albán fagyit!

Amarena Fagyizó SzékesfehérvárAmarena Fagyizó Székesfehérvár a térképen

Szörnyű 2019. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. október 23.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Fehérvár belvárosában, a sétálóutca (Fő utca) és a Basa utcára kitelepült fagyispult, napernyőkkel részben árnyékolt székekkel, asztalokkal, sok férőhellyel. "Minden fagyi laktózmentes" - hirdeti a megállítótábla, de a fagylaltjuk ettől még nagyon nem jó. Persze, hogy laktózmentes, hiszen még tej sincs benne. Ez tipikus albán fagyi, állományjavítóval felfújt, felhabosított, műízű, aromás. Szemre is látható a fagylaltok színén és állagán,magasra tornyozva van berakva a pultba a fagylalt és órák alatt sem esik össze.
Volt vagy 20 féle íz, köztük különös a Red Bull (na, abban is sok a természetes, egészséges összetevő), de én sem ezt, sem a többit sem ajánlom. Egyébként egy adag 240 Ft.
Egyébként közel sem ez az egyetlen albán fagyis Székesfehérváron. Csak a belvárosban láttam még 2 másikat is.
Nem ajánlom, nem kérdéses. Ne vegyetek a gyerekeiteknek (és magatoknak sem) ilyen ócskaságot!
Ételek / Italok:Szörnyű
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Szörnyű
Tisztaság:Átlagos
Amarena Fagyizó Székesfehérvár - Külső képAmarena Fagyizó Székesfehérvár - Külső képAmarena Fagyizó Székesfehérvár - Külső képAmarena Fagyizó Székesfehérvár - Külső kép

Amarena Fagyizó további értékelései

2019.05.07egyedül
Úgy hallani, hogy van albán pékség és albán fagyi, mindkettőnek a tetszetősség és az olcsóság adja a vonzerejét. S mindkettő sok levegőt ad el a szubsztanciában. Hogy az albán gazdasági háttér mekkora nem tudom, de e két típus jól megkülönböztethető mind a pékségek mind a fagylaltozók között. A...
Hotel Platán Székesfehérvár - Pihentető napok Székesfehérváron fürdőbelépővel
Pihentető napok Székesfehérváron fürdőbelépővel