Tejszínes mandula itt is

Levendula Kézműves Fagylaltozó SzékesfehérvárLevendula Kézműves Fagylaltozó Székesfehérvár a térképen

2022. augusztusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2022. augusztus 30.
A Levendula kézművas fagylaltozóról elmondhatjuk, hogy immár országos hálózatot építettek ki. Amerre jártunk az országban, a nagyobb városokban, illetve a jelentősebb turizmussal rendelkező kisvárosokban is megtaláltuk őket. Székesfehérváron is jelen vannak egy kis egységgel. Helyileg a Belvárosban a sétálóutcás övezetben, az Árpád Fürdő közelében találhatóak, a Táncoslányos téren. A mentes tejszínes mandula fagyijuk nagyon megtetszett a múltkor, így ezúttal is ezt választottam. Nem mondom, meg tudnék enni 2 gombócot is a fagyijukból, mert elég kis adagokat adnak, de általában csak egy gombócosat szoktam venni. (450 Ft).
A kiszolgálás egy kicsit lassú volt. Fotózni nyitva tartási időben nem tudtam, mert képtelenség volt kitakarni az embereket. Túl kicsi a hely.
Másnap ismét erre jártunk, de csak 11-kor nyitottak, így még nyugi volt, tudtam lőni pár fotót.
Itt is jó volt bemenni a Levendulásba!
Levendula Kézműves Fagylaltozó Székesfehérvár - EgyébLevendula Kézműves Fagylaltozó Székesfehérvár - EgyébLevendula Kézműves Fagylaltozó Székesfehérvár - Egyéb

Levendula Kézműves Fagylaltozó további értékelései

2020.08.12barátokkal
A Levendula fagyizó továbbra is az ország élvonalába tartozik. Ha elmegyek egyik egységük mellett, többnyire betérek. Ezúttal a golgota gyümölcsre (avagy passió gyümölcs, maracuja) esett a választásom, bár vonzott a málna meg az eper is. Nagyon finom volt, ami persze nem meglepő. Az ára...
Hotel Platán Székesfehérvár - Napi árak
Hotel Platán Székesfehérvár