Pótfogyasztás

McDonald’s - Szent Flórián körút SzékesfehérvárMcDonald’s - Szent Flórián körút Székesfehérvár a térképen

Átlagos 2022. októberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. október 9.
Hogyan kerül az ember egy McDonald's-ba Székesfehérváron? Hát úgy, hogy éhes, egész nap hajszolta magát, elment vagy 20 étterem mellett, mert mindig oda akart érni még valahová időben, mondjuk Iszkaszentgyörgyre így sem sikerült, És akkor elhatározza, hogy na, nem baj, majd visszafelé majd Kertész Csárda, ami ott vigyorog az út mellett hívogatóan, de visszafelé meg annyira figyelsz a forgalomra, ami délutánra csak fokozódik, hogy elrontod a Kertész Csárdába való átkanyarodást, és máris bent vagy Fehérvár forgalmának elkerülő útján, visszafordulni meg nincs hol. Kudarc kudarc után, így aztán dühödben bemész a McDonad's-ba, az egy biztos pont, megfelelő lehajtóval, parkolás, éhség, a zizi nyimi-nyomi táblán valami menüt kikopácsolni, néhányszor sztornó, mert nem azt akartam, meg nem annyit, kezdjük újra, számom a 49-es és irigykedve figyelem, hogy másokhoz már kiért a kaja, hozzám meg még nem. De aztán megtaláltak, tényleg azt kaptam amit kértem, ettem is a burgert, csöpögve maszatoltam magam, meg nyomkodtam a krumplit a szószba ügyesen, de csak keletkezett egy olyan érzésem, hogy talán ebédeltem valamit és már nem is voltam éhes.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
McDonald’s - Szent Flórián körút Székesfehérvár - Külső képMcDonald’s - Szent Flórián körút Székesfehérvár - BelsőMcDonald’s - Szent Flórián körút Székesfehérvár - BelsőMcDonald’s - Szent Flórián körút Székesfehérvár - BelsőMcDonald’s - Szent Flórián körút Székesfehérvár - Étel/italMcDonald’s - Szent Flórián körút Székesfehérvár - Külső kép
Hotel Platán Székesfehérvár - Napi árak
Hotel Platán Székesfehérvár