Begolyózva

OXO Bubble Tea - Alba Plaza SzékesfehérvárOXO Bubble Tea - Alba Plaza Székesfehérvár a térképen

2018. júliusban, csoporttal járt ittÉrtékelt: 2018. július 18.
Mint mindig, itt is hiányolom, hogy nincs lehetőség arra, hogy ülve fogyasszuk el az italt. Rengeteg lehetőség van az ízek variálására, és nagyon jó ízkombinációt sikerült kitalálnom.
Két fiatal lány volt a pultban, akik kedvesek, türelmesek voltak.
Amikor kész az ital, fóliát olvasztanak a pohár tetejére, amit - ha azonnal fogyasztani szeretnénk - akkor szívószállal kiszúrunk, vagy ha nem szúrjuk ki, akár haza is vihető, hiszen a lezárás miatt nem folyik ki.
Nagyon látványos a ledekkel megvilágított golyócskás pult, amik nagyon finomak és így a teával együtt szerintem laktatóak is.
Szabadon vannak egész nap a bogyók, nincsenek letakarva, ami nekem egy kicsit furcsa, de úgy látszik ez megszokott.
Bár kicsit drágának találom, ajánlom a kipróbálását, érdemes vele kísérletezgetni.
OXO Bubble Tea - Alba Plaza Székesfehérvár - Étel/italOXO Bubble Tea - Alba Plaza Székesfehérvár - Étel/italOXO Bubble Tea - Alba Plaza Székesfehérvár - Étel/italOXO Bubble Tea - Alba Plaza Székesfehérvár - Étlap/itallap
Hotel Platán Székesfehérvár - Napi árak
Hotel Platán Székesfehérvár