Papito Street Food & Drink Bar Székesfehérvár

3,1
a 126 székesfehérvári étterem közül
bár, ételbár, streetfood
Papito Street Food & Drink Bar Székesfehérvár
Papito Street Food & Drink Bar SzékesfehérvárPapito Street Food & Drink Bar Székesfehérvár

Hotel Platán Székesfehérvár - Pihentető napok Székesfehérváron
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Papito Street Food & Drink Bar Székesfehérvár vélemények

2019. május 7.egyedül járt itt
Tavaly júniusban Székesfehérváron az első hely, ahová enni beültem, a Papito volt. Csábított a lepény, a burger, a pulled pork szendvics, de végül fish and chipszet ettem. A sült krumpli korrekt mirelit volt, lehet, hogy a hal is, de mivel még nem találkoztam ezzel a márkával, ezt nem állíthatom biztosan.
Papito Street Food & Drink Bar Székesfehérvár - Étel/italPapito Street Food & Drink Bar Székesfehérvár - Külső képPapito Street Food & Drink Bar Székesfehérvár - Étlap/itallapPapito Street Food & Drink Bar Székesfehérvár - Étlap/itallapPapito Street Food & Drink Bar Székesfehérvár - Étel/italPapito Street Food & Drink Bar Székesfehérvár - Étel/ital
Szörnyű 2018. július 12.a párjával járt itt
Néhány hete jártunk Székesfehérváron. Gondoltunk beülünk ebédelni és megpihenni ebbe az étterembe. Amikor beléptünk egy hölgy és két fiatalember (mindhárman a személyzet tagjai voltak) éppen beszélgettek. A köszönésünket nem fogadták, majd kb negyed óra elteltével sem kérdezték meg, ugyan miért vagyunk ott.