A varos nagy kedvence, csak nekem nem jott be?

Salvator Étterem SzékesfehérvárSalvator Étterem Székesfehérvár a térképen

Átlagos 2015. októberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2015. október 28.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Baratokkal ultunk be egy lazulos hetkoznap este. Ok torzsvendegek, en masodszor jartam itt 5 ev alatt.
Elso benyomasra csak pillaztam az arak lattan, hisz az atlagtol lenyegesen magasabbak. Nincs is ezzel gond, ha az ember atlagtol magasabb minoseget kap.
Gondban voltam az etelvalasztassal, mert laktozertekeny vagyok, tobbnyire kerulom a glutent es este mar olyan bazi husos kajat sem akartam enni. Igy esett a valasztasom nurnbergi kolbaszkakra, piritott burgonyaval es bajor kaposztaval. Gondoltam, ha mar bajor, akkor legyen bajor. Hozzateszem a 2100 forintos arat is kisse borsosnak talaltam ilyen egyszeru etelhez. Na de, ha utos lesz, nem sajnalom.
Eloszor kihoztak a mustart hozza, egy tetszetos csatos uvegben, de nem ismertuk fel egyertelmuen, mivel szinte feher volt. Mar kezdetem azt gondolni, hogy egy specko mustar, de csalodnom kellett, mert a kostolas utan egyertelmuve valt, h ez egy igen gyenge minosegu, asztali mustar.
Aztan megjott az etel, ami nagyon gusztusosan volt talalva es hatalmas adag volt. Nekiestem es amit kizarolag erzekeltem az a bors volt. Tul volt borsozva minden azzal a vacak porborssal. A kolbaszkak pedig egyszeru "bolti" kolbaszkak voltak, olyan, amit az Aldiban szoktam venni.
A felet birtam megenni, nem esett tul jol. Nem volt se izletese, se kulonleges.
A tobbiek elegedettek voltak az eteleikkel, bar egy Cezar salataert 2 ezer forint kisse tulzas.
A hely egyebkent hangulatos, a koncepcio is jo lenne, de erezni, hogy nemileg le van butitva a kinalat/minoseg.
Ételek / Italok:Átlagos
Salvator Étterem Székesfehérvár - Étel/ital

Salvator Étterem további értékelései

2023.10.14a párjával
Tiszta-csendes környezet, könnyű megközelíthetőség, udvariss-vidám kiszolgálás, friss ételek. Ajánlom a jó ízek kedvelőinek.
2023.04.25kollégákkal
Parkolás, kevés belső hely, utcán, szerencsés esetben sima ügy. Fogadtatás jó, asztalfoglalást jól kezelték. Külföldi vendégnek van angol étlap. Kiszolgálás gördülékeny, ajánlanak ételt is italt is. Gyorsan jön is. Leves 10/10 főétel 10/10. Hely hangulatos, különleges, nem szokásos unlamas...
2022.09.18barátokkal
Nagyon igényes minőségi ételek, bivaly adagokkal, isteni kézműves sörökkel, finom borokkal. Gyors, udvarias, kedves kiszolgálás. Ízek félelmetesen jók, semmibe nem tudok belekötnikicsi az étterem, pörög ezerrel. Nem volt foglalásunk, mégis fogadtak, bár szabad asztal alig volt. Az étlap...
Hotel Platán Székesfehérvár - Barangolás a Bory-várban
Barangolás a Bory-várban