DEndre: Korrekt, nem kiugró hely - Segafredo Espresso (Alba Plaza) Székesfehérvár

Korrekt, nem kiugró hely

2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 10.
A Segafredo saját kávézóira Aradon és Temesváron figyeltem fel, mindkét városban működik legalább egy. A fehérváriba azért mentem be, mert sürgősen töltenem kellett a telefonom és
ez itt lehetségesnek mutatkozott.
Néztem a sütiket, elég ismerősök voltak, tisztáztuk a pultos kislánnyal, hogy ezek ugyanazok, mint amiket a Frei kávézóban is lehet látni. Minőségük változó, ettem már a sorozatban nagyon jót, közepeset és gyengét egyaránt. A zimbabwei diózselés vadbarackos szeletet jobbacskának mondanám, de nem volt átütő, állagra sem, ízre meg túl édesnek találtam. Ittam egy limonádét is, nem volt rossz.
Tisztes négy pont.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat: Átlagos

Szeretnéd követni DEndre felhasználót?    Igen

8000 Székesfehérvár
Palotai út 1.

2019. október 23.
A Segafredo kávézó talán a legnépszerűbb az Alba Plázában, korrekt, árban is reális hely, bár szerintem a legjobb kávét nem itt kapni. Hagyományos, olaszos pörkölésű kávéjukat a tipikus szögletes márkázott csészében szolgálják fel, a kis csokikocka pedig nem csak a fotókon szerepel, hanem a...