Vörösmarty Mihály Könyvtár Székesfehérvár

városi Múzeum közül
Múzeum
Vörösmarty Mihály Könyvtár Székesfehérvár
Vörösmarty Mihály Könyvtár SzékesfehérvárVörösmarty Mihály Könyvtár Székesfehérvár

Vörösmarty Mihály Könyvtár Székesfehérvár bemutatkozása

A székesfehérvári Vörösmarty Mihály Könyvtár Fejér megye és Székesfehérvár legnagyobb könyvtára.

Hotel Platán Székesfehérvár - Pihentető napok Székesfehérváron
2024.06.02-ig
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Vörösmarty Mihály Könyvtár Székesfehérvár vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2715 feltöltött kép
Érdekes 2023. március 21. járt itt
Sétám során megragadta a figyelmemet ez az épület. Nekem olyan szocreál jellegűnek tűnik, melynek homlokzat mozaikjait és szobrait Metky Ödön készítette. Ebben az épületben van a Csók István galéria is. Falán egy Ybl domborművet is találtam. Az árkád alatt egy élethű nagyságú, Kornis Gyula szobra áll.
Vörösmarty Mihály Könyvtár Székesfehérvár - EgyébVörösmarty Mihály Könyvtár Székesfehérvár - EgyébVörösmarty Mihály Könyvtár Székesfehérvár - EgyébVörösmarty Mihály Könyvtár Székesfehérvár - EgyébVörösmarty Mihály Könyvtár Székesfehérvár - EgyébVörösmarty Mihály Könyvtár Székesfehérvár - EgyébVörösmarty Mihály Könyvtár Székesfehérvár - EgyébVörösmarty Mihály Könyvtár Székesfehérvár - EgyébVörösmarty Mihály Könyvtár Székesfehérvár - EgyébVörösmarty Mihály Könyvtár Székesfehérvár - Egyéb