Nem ajánlom a helyet másoknak!

Bosszúság

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 16.
Távozáskor rendezni szerettem volna a számlát, de közölték velem, hogy már
ki van fizetve és a számlát is átadták részemre.
Hosszas intézkedés után kiderült, hogy egy másik vendég fizetett, neki adták a számlát is.
Ezután kaptam egy számla másolatot, majd jött a következő meglepetés.
Nem fogadták el a SZÉP kártyámat, mert szerintük a terminál nem érzékeli, illetve
azt jelzi, hogy lejárt.
Előző este a közeli étterembe, majd ezután du.13 órakor is ezzel a SZÉP kártyával fizettem.
Ezek szerint vannak még csodák !

Ennyire tetszett: Átlagos
Személyzet: Átlagos
Ár / érték arány: Átlagos
Étkezés:
Elhelyezkedés:

2018. július 26. - Hotel Magyar Király válasza értékelésére:
Kedves Hölgyem, Uram,

köszönjük, hogy időt szánt szállodánk értékelésére.

Sajnos valóban hibáztunk, felcserélésre került két szobaszámla. A történések kivizsgálása természetesen megtörtént és megtettük a kellő intézkedéseket, hogy a jövőben ehhez hasonló ne fordulhasson elő.

SZÉP-kártya elfogadó terminálunkon valószínűsíthetően pillanatnyi üzemzavar lehetett, hiszen azon a napon az Ön fizetését megelőzően egy másik vendégünk is fizetett SZÉP-kártyával.

Bízom benne, hogy a kijelentkezési problémák ellenére legközelebb is vendégül láthatjuk Önöket.
Czeczei Krisztina (Hotel Magyar Király)
Hotel Magyar Király Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár
Fő utca 10.

2019. január 4.
A Székesfehérvári Hotel Magyar Királyt mindenképpen ajánlani szeretném a jovendo vendégeknek, mivel rendkívul elégedettek voltunk az itt tartózkodásunk idején. Az évszázados hotel visszarepít a régi idokbe, de ugyanakkor a mai kort is frisseségében, technologiai fejlettségében visszatukrozi...

2018. augusztus 16.
Ezen a szálláshelyen is már másodjára jártunk és reményeink szerint még vissza is fogunk ide térni. A szálloda már külsőleg is nagyon megnyerő. Csodálatos építészeti alkotás. Ugyanez jellemző a belső terekre is és nem utolsó sorban a kapott 3 ágyas szobára ami rendkívül tágas, az ágyak(még a...

2018. augusztus 6.
Nagyon szép a szálloda, remek helyen, tökéletes kényelem, tisztaság. Reggeli választékos, ízletes. Glutén érzékeny vagyok, mégis találtam megfelelő bőséges választékot magamnak (tojás, felvágottak, gyümölcsök, kávé, gyümölcslevek). Egy csalódás, hogy a wellnessben nem üzemelt a jakuzzi....

Hotel Magyar Király, Székesfehérvár kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak