Hotel Magyar Király Székesfehérvár ★★★★

Hotel Magyar Király Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Fő utca 10.

Hotel Magyar Király Székesfehérvár a térképen

Hotel Magyar Király Székesfehérvár értékelése:

3. helyezett a 14 székesfehérvári szállás közül
31. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Hotel Magyar Király Székesfehérvár bemutatkozása

A felújított négycsillagos Hotel Magyar Király egy közel 200 éves műemlék épületben foglal helyet, így Székesfehérvár legújabb és legrégibb szállodája is egyben. A hotel elegánsan felszerelt szobákat és egyedi wellness-szolgáltatásokat nyújt vendégeinek.

Hotel Magyar Király Székesfehérvár képei

Hotel Magyar Király Székesfehérvár

Hotel Magyar Király Székesfehérvár vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Az étterem és az ételválasszték kiváló, a személyzet és a tisztaság kifogástalan, szépen felújított, számunkra minden igényt kielégítö, elegáns szálloda. Egyetlen dolog, amit még említenék a jövőben idelátogatóknak,
hogy a szálloda mélygarázsa elég nehezen található meg, néhány behajtani tilos táblán kell áthaladni, a szállodának is ajánlanám, hogy több helyen és feltűnőbben adjanak útbaigazítást a megközelítésről.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
A Székesfehérvári Hotel Magyar Királyt mindenképpen ajánlani szeretném a jovendo vendégeknek, mivel rendkívul elégedettek voltunk az itt tartózkodásunk idején. Az évszázados hotel visszarepít a régi idokbe, de ugyanakkor a mai kort is frisseségében, technologiai fejlettségében visszatukrozi szolgáltatásaiban.
Válasz az értékelésre - 2019. január 18.
Kedves Mária,

Köszönettel vettük visszajelzésüket szilveszteri tapasztalataikról.
Nagy örömünkre szolgál, hogy mindannyian hozzájárulhattunk a tavalyi év kellemes hangulatban történő búcsúztatásához, továbbá bízunk benne, hogy az idei évben is vendégül láthatjuk Önöket nem csak szilveszterkor.

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
Ezen a szálláshelyen is már másodjára jártunk és reményeink szerint még vissza is fogunk ide térni. A szálloda már külsőleg is nagyon megnyerő. Csodálatos építészeti alkotás. Ugyanez jellemző a belső terekre is és nem utolsó sorban a kapott 3 ágyas szobára ami rendkívül tágas, az ágyak(még a pótágy is! ) kényelmes.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Nagyon szép a szálloda, remek helyen, tökéletes kényelem, tisztaság. Reggeli választékos, ízletes. Glutén érzékeny vagyok, mégis találtam megfelelő bőséges választékot magamnak (tojás, felvágottak, gyümölcsök, kávé, gyümölcslevek). Egy csalódás, hogy a wellnessben nem üzemelt a jakuzzi.
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 16.
Távozáskor rendezni szerettem volna a számlát, de közölték velem, hogy már
ki van fizetve és a számlát is átadták részemre. Hosszas intézkedés után kiderült, hogy egy másik vendég fizetett, neki adták a számlát is. Ezután kaptam egy számla másolatot, majd jött a következő meglepetés. Nem fogadták el a SZÉP kártyámat, mert szerintük a terminál nem érzékeli, illetve
azt jelzi, hogy lejárt.
Válasz az értékelésre - 2018. július 26.
Kedves Hölgyem, Uram,

köszönjük, hogy időt szánt szállodánk értékelésére.

Sajnos valóban hibáztunk, felcserélésre került két szobaszámla. A történések kivizsgálása természetesen megtörtént és megtettük a kellő intézkedéseket, hogy a jövőben ehhez hasonló ne fordulhasson elő.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 12.
Mint jeleztük fent, mindennel meg voltunk elégedve, kivéve a szoba kényelmét, részletezve: szoba világítása nagyon gyenge, a TV elhelyezése pocsék, mivel magasan a falra van szerelve és csak az ágyból volt nézhető. Az állólámpa elhelyezése miatt használhatatlan volt. Az ágy kényelmes volt, az ágynemű jó volt.
Kedves Tivadar!

Köszönjük értékelését és észrevételeit. A szálloda vezetésével egyeztetve, a világítások kivizsgálásra fognak kerülni és amennyiben lehetséges, változtatni fogunk azok beállításain.

Bízunk benne, hogy hamarosan ismét vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!
Értékelt: 2018. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
December 30-án érkeztünk, a szállodában töltöttük a Szilvesztert és január 2-án indultunk haza. A szálloda nagyon szép! A szoba szép és tiszta, a fürdőszoba is megfelelt egy 4 csillagos szállóhoz mérten. Nagyon kényelmes, tiszta és feltöltődésre teljesen megfelelő szobát kaptunk. Amit esetleg kifogásolhatunk, hogy a világítás túl diszkrét, olvasáshoz kevés a fénye.
Kedves Adrienn!

Köszönjük a pozitív visszajelzéseket és a jó tanácsokat, melyeket lehetőségeinkhez és kapacitásunkhoz mérten igyekszünk kivitelezni.

Reméljük az idei szilveszter alkalmával is Önökkel együtt ünnepelhetünk!

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Fantasztikus figyelmesség,kiszolgálás, elegáns helyszín, pazar étkek, kényelem.
Kiváló szilveszteri program, kedves szimpatikus asztaltársaság.
Ide biztosan visszajövünk még!
Király ez a hely!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Nagyon jol ereztuk magunkat, fergeteges volt a szilveszter. Szilveszterkor felszolgalo pincereket kulon dicseretben reszesitjuk. Ami nem tetszett, hogy a hotelben nem tudtunk masszazst foglalni, mivel teli voltak az idopontok, pedig mar az erkezeskor erdeklodtunk.
Kedves Vendégünk!

Köszönettel vettük visszajelzését. Sajnos a masszázsidőpontok valóban hamar elkeltek, azonban ebből tanulva a jövőben mindenképpen változtatni fogunk rajta.
Bízunk benne, hogy legközelebb is vendégül láthatjuk Önöket.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Egy szuper hétvégét töltöttünk a Hotel Magyar Király-ban,amiben egy fergeteges szilveszteri buli is benne volt. Standard kétágyas szobával teljesen meg voltuk elégedve,összetolva is nagyon kényelmes volt,mert már későn foglaltunk,így franciaágyas szobáról lemaradtunk. Kellemes meglepetés volt a szobában a vízforraló,és a hozzá bekészített kávé és tea is.
Kedves Zsolt!

Örömünkre szolgál, hogy kellemesen érezték magukat a Hotel Magyar Királyban. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket az év bármely szakában, kedvező csomagajánlatainkkal vagy akár az év végén egy újabb fergeteges szilveszteri bulival!

Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 8.100 - 25.200,- Ft/fő/éj között: önellátással, szauna és fitness terem használattal, játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.12.18-ig
Hotel Platán Székesfehérvár
Érvényes: 2022.01.25-ig
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.07.31-ig
Szárcsa Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.250 - 13.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness és konditerem használattal, fürdőköpennyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.12.30.
Bohém Birtok
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 17.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, disznótorral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
2021.05.14. - 2022.01.25.
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 18.720,- Ft/fő/éj között: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
2021.05.01. - 2021.10.31.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.120,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.11. - 2021.03.15.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.630 - 56.870,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 21.150,- Ft/fő/éj ártól: wellness-részleg és fitneszterem használattal, koktél akcióval és kávé kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Egy hajónyi szerelem (min. 2 éj)
Valentin napi hétvége (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)

SzékesfehérvárX