Hotel Magyar Király Székesfehérvár ★★★★

Hotel Magyar Király Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Fő utca 10.

Hotel Magyar Király Székesfehérvár a térképen

Hotel Magyar Király Székesfehérvár értékelése:

1. helyezett a 14 székesfehérvári szállás közül
4. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Hotel Magyar Király Székesfehérvár bemutatkozása

A felújított négycsillagos Hotel Magyar Király egy közel 200 éves műemlék épületben foglal helyet, így Székesfehérvár legújabb és legrégibb szállodája is egyben. A hotel elegánsan felszerelt szobákat és egyedi wellness-szolgáltatásokat nyújt vendégeinek.

Hotel Magyar Király Székesfehérvár képei

Hotel Magyar Király Székesfehérvár

Hotel Magyar Király Székesfehérvár vélemények

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
A Székesfehérvári Hotel Magyar Királyt mindenképpen ajánlani szeretném a jovendo vendégeknek, mivel rendkívul elégedettek voltunk az itt tartózkodásunk idején. Az évszázados hotel visszarepít a régi idokbe, de ugyanakkor a mai kort is frisseségében, technologiai fejlettségében visszatukrozi szolgáltatásaiban.
Válasz az értékelésre - 2019. január 18.
Kedves Mária,

Köszönettel vettük visszajelzésüket szilveszteri tapasztalataikról.
Nagy örömünkre szolgál, hogy mindannyian hozzájárulhattunk a tavalyi év kellemes hangulatban történő búcsúztatásához, továbbá bízunk benne, hogy az idei évben is vendégül láthatjuk Önöket nem csak szilveszterkor.

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
Ezen a szálláshelyen is már másodjára jártunk és reményeink szerint még vissza is fogunk ide térni. A szálloda már külsőleg is nagyon megnyerő. Csodálatos építészeti alkotás. Ugyanez jellemző a belső terekre is és nem utolsó sorban a kapott 3 ágyas szobára ami rendkívül tágas, az ágyak(még a pótágy is! ) kényelmes.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Nagyon szép a szálloda, remek helyen, tökéletes kényelem, tisztaság. Reggeli választékos, ízletes. Glutén érzékeny vagyok, mégis találtam megfelelő bőséges választékot magamnak (tojás, felvágottak, gyümölcsök, kávé, gyümölcslevek). Egy csalódás, hogy a wellnessben nem üzemelt a jakuzzi.
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 16.
Távozáskor rendezni szerettem volna a számlát, de közölték velem, hogy már
ki van fizetve és a számlát is átadták részemre. Hosszas intézkedés után kiderült, hogy egy másik vendég fizetett, neki adták a számlát is. Ezután kaptam egy számla másolatot, majd jött a következő meglepetés. Nem fogadták el a SZÉP kártyámat, mert szerintük a terminál nem érzékeli, illetve
azt jelzi, hogy lejárt.
Válasz az értékelésre - 2018. július 26.
Kedves Hölgyem, Uram,

köszönjük, hogy időt szánt szállodánk értékelésére.

Sajnos valóban hibáztunk, felcserélésre került két szobaszámla. A történések kivizsgálása természetesen megtörtént és megtettük a kellő intézkedéseket, hogy a jövőben ehhez hasonló ne fordulhasson elő.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 12.
Mint jeleztük fent, mindennel meg voltunk elégedve, kivéve a szoba kényelmét, részletezve: szoba világítása nagyon gyenge, a TV elhelyezése pocsék, mivel magasan a falra van szerelve és csak az ágyból volt nézhető. Az állólámpa elhelyezése miatt használhatatlan volt. Az ágy kényelmes volt, az ágynemű jó volt.
Kedves Tivadar!

Köszönjük értékelését és észrevételeit. A szálloda vezetésével egyeztetve, a világítások kivizsgálásra fognak kerülni és amennyiben lehetséges, változtatni fogunk azok beállításain.

Bízunk benne, hogy hamarosan ismét vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!
Értékelt: 2018. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
December 30-án érkeztünk, a szállodában töltöttük a Szilvesztert és január 2-án indultunk haza. A szálloda nagyon szép! A szoba szép és tiszta, a fürdőszoba is megfelelt egy 4 csillagos szállóhoz mérten. Nagyon kényelmes, tiszta és feltöltődésre teljesen megfelelő szobát kaptunk. Amit esetleg kifogásolhatunk, hogy a világítás túl diszkrét, olvasáshoz kevés a fénye.
Kedves Adrienn!

Köszönjük a pozitív visszajelzéseket és a jó tanácsokat, melyeket lehetőségeinkhez és kapacitásunkhoz mérten igyekszünk kivitelezni.

Reméljük az idei szilveszter alkalmával is Önökkel együtt ünnepelhetünk!

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Fantasztikus figyelmesség,kiszolgálás, elegáns helyszín, pazar étkek, kényelem.
Kiváló szilveszteri program, kedves szimpatikus asztaltársaság.
Ide biztosan visszajövünk még!
Király ez a hely!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Nagyon jol ereztuk magunkat, fergeteges volt a szilveszter. Szilveszterkor felszolgalo pincereket kulon dicseretben reszesitjuk. Ami nem tetszett, hogy a hotelben nem tudtunk masszazst foglalni, mivel teli voltak az idopontok, pedig mar az erkezeskor erdeklodtunk.
Kedves Vendégünk!

Köszönettel vettük visszajelzését. Sajnos a masszázsidőpontok valóban hamar elkeltek, azonban ebből tanulva a jövőben mindenképpen változtatni fogunk rajta.
Bízunk benne, hogy legközelebb is vendégül láthatjuk Önöket.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Egy szuper hétvégét töltöttünk a Hotel Magyar Király-ban,amiben egy fergeteges szilveszteri buli is benne volt. Standard kétágyas szobával teljesen meg voltuk elégedve,összetolva is nagyon kényelmes volt,mert már későn foglaltunk,így franciaágyas szobáról lemaradtunk. Kellemes meglepetés volt a szobában a vízforraló,és a hozzá bekészített kávé és tea is.
Kedves Zsolt!

Örömünkre szolgál, hogy kellemesen érezték magukat a Hotel Magyar Királyban. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket az év bármely szakában, kedvező csomagajánlatainkkal vagy akár az év végén egy újabb fergeteges szilveszteri bulival!

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 15.
Nagyon kedves személyzet fogadott. A szoba nagyon szép és kellemes volt, kényelmes ágy, tágas fürdőszoba. Másnap finom reggeli. Az épület gyönyörű, és este csodálatosan van kivilágítva - élmény üldögélni az előtte lévő téren. Bónuszként kellemes időnk volt :)
(Aznap épp egy esküvőt tartottak a szállodában, kicsit féltünk, mennyire lesz hangos, mennyire tudunk majd pihenni, de szerencsére vagy jó a hangszigetelés, vagy halk volt a násznép :) )

Hotel Magyar Király
4 nap/3 éjszaka 29.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, szabadidős játékokkal, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hotel Magyar Király
5 nap/4 éjszaka 25.600 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, sztárfellépőkkel, ünnepi vacsorával, tombolával, borkóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.02.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, Bory vár belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Szárcsa Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, egy alkalommal itallal és süteménnyel, biliárdjeggyel és masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Szent Gellért Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.950 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.31-ig
Smart Rooms Motel
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.30-ig
My Lake Hotel
Zamárdi
4 nap/3 éjszaka 24.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.04-ig
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
2 nap/1 éjszaka 15.750 - 17.250,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
4 nap/3 éjszaka 11.150,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, belépőkkel
Érvényes: 2019.12.20-ig
2 nap/1 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Székesfehérvár környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Őszi miniszabi (2 éjtől)
WELLAPiknik (1 éjtől)
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)

SzékesfehérvárX