Hajabács Mária: Szilveszter 2018 - Hotel Magyar Király Székesfehérvár

Szilveszter 2018

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
A Székesfehérvári Hotel Magyar Királyt mindenképpen ajánlani szeretném a jovendo vendégeknek, mivel rendkívul elégedettek voltunk az itt tartózkodásunk idején. Az évszázados hotel visszarepít a régi idokbe, de ugyanakkor a mai kort is frisseségében, technologiai fejlettségében visszatukrozi szolgáltatásaiban.
A személyzet rendkívul segítokész volt, még olyan dolgokban is ami
nem feltétlenul tartozott a munkakorukbe.A ruházatuk mindíg az alkalomhoz illo volt! A zongrista - aki egyben recepcios is volt - egyszeruen elbuvolt bennunket zongorajátékával egy zenés vacsora estén.Kulon szeretnénk megkoszonni az ajándékcsomagot , amit újév napján figyelmesen elhelyeztek a szobánkban. Koszonjuk ,jól esett!
A szilveszeteri gálavacsora nagyon finom és izletes volt -sult malac,dinsztelt káposzta,rozmaringos burgonyával - tobbek kozott.A felszolgáló személyzet illedelmesen visszafogott és elozékeny volt!
Gratulálunk a Vezetoség munkájához - csak így tovább!

Szeretnéd követni Hajabács Mária felhasználót?    Igen

2019. január 18. - Hotel Magyar Király válasza Hajabács Mária értékelésére:
Kedves Mária,

Köszönettel vettük visszajelzésüket szilveszteri tapasztalataikról.
Nagy örömünkre szolgál, hogy mindannyian hozzájárulhattunk a tavalyi év kellemes hangulatban történő búcsúztatásához, továbbá bízunk benne, hogy az idei évben is vendégül láthatjuk Önöket nem csak szilveszterkor.
Czeczei Krisztina (Hotel Magyar Király)
Hotel Magyar Király Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár
Fő utca 10.

2018. augusztus 16.
Ezen a szálláshelyen is már másodjára jártunk és reményeink szerint még vissza is fogunk ide térni. A szálloda már külsőleg is nagyon megnyerő. Csodálatos építészeti alkotás. Ugyanez jellemző a belső terekre is és nem utolsó sorban a kapott 3 ágyas szobára ami rendkívül tágas, az ágyak(még a...

2018. augusztus 6.
Nagyon szép a szálloda, remek helyen, tökéletes kényelem, tisztaság. Reggeli választékos, ízletes. Glutén érzékeny vagyok, mégis találtam megfelelő bőséges választékot magamnak (tojás, felvágottak, gyümölcsök, kávé, gyümölcslevek). Egy csalódás, hogy a wellnessben nem üzemelt a jakuzzi....

2018. július 16.
Távozáskor rendezni szerettem volna a számlát, de közölték velem, hogy már ki van fizetve és a számlát is átadták részemre. Hosszas intézkedés után kiderült, hogy egy másik vendég fizetett, neki adták a számlát is. Ezután kaptam egy számla másolatot, majd jött a következő meglepetés. Nem...

Hotel Magyar Király, Székesfehérvár kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak