Schuller Mária: Super Karácsony - Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár

Super Karácsony

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
Egyetlen probléma volt, hogy nem találtam ruha akasztót. Annyira nem volt lényeg mert meg sem kérdeztem. Kilátás nem volt mert fal volt csak, de sötétben mindegy. A Wellnest nem próbáltuk.

Szeretnéd követni Schuller Mária felhasználót?    Igen

Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár
Gyümölcs u. 28.

2019. október 13.
2 éjszakát töltöttünk a Hotel Platánban, amely kellemesen telt. A szálloda hangulatos, csendes környezetben helyezkedik el, tisztasága kifogástalan. A személyzet barátságos, segítőkész. Ha úgy adódik, szívesen visszatérünk.

2019. május 19.
Tetszett a hotel. Kipihentük magunkat a 2 egész napi kirándulások után. Személyzet nagyon kedves. Hiányunk nem volt semmiben. Picit furcsállotam a hotel berendezését, gondolom valami stílusban rendezték be, mivel sok 4* hotelban jártam már, ez különleges volt.De nem okozott nekem gondot. A...

2018. szeptember 10.
Kellemes élményekben volt részünk.Csodálatos a belváros,az Árpád fürdő.A Bory vár télen is romantikus. A szálloda személyzete kedves,figyelmes. az étteremben finom bőséges ételek vártak. Tisztaság,kényelem jellemző. A PIHENÉS AKTÍV KIKAPCSOLÓDÁS megvalósítható. Vonattal érkeztünk,nagyon jó és...

Hotel Platán Székesfehérvár, Székesfehérvár kiemelt csomagajánlatai
 - Barangolás a Bory-várban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, Bory vár belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-24 - 2019-12-23
 - Egyedi ajánlatkérés
Érvényes: 2019-11-16 - 2020-11-17
 - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-24 - 2019-12-23